Utracenie licencji

Witam.Jakiś czas temu mój laptop został zaniesiony do serwisu(czyszczenie otworów wentylacyjnych), był dość zamulony , wolno działał i zaproponowano mi wgranie nowego Windowsa.Do tej pory miałam oryginalny system 7 i powiedziano mi , że ma jakąś podstwake , która pozwoli by laptop działał jak nowy , a jednocześnie oprogramowanie było legalne.Nie wydawało mi się wtedy , to tak potrzebne . Ostatnio jednak zaniosłam z powrotem laptopa do serwisu i powiedziałam tylko , że chcę mieć wgrany nowy system . Problem polega na tym , że nie jest on już oryginalny . Posiadam klucz do Windows7 z laptopa (naklejka) . I tu rodzi się moje pytanie czy da się coś z tym zrobić (użyć klucza) bez konieczności wgrywania na nowo systemu ? - jeżeli tak , to w jaki sposób?

Cześć

Jeżeli wgrany system jest w takiej samej wersji na jaką posiadasz licencję to można spróbować zmienić klucz produktu na ten dostepny na naklejce pod laptopem.

Napisz w jakiej wersjii masz wgrany system a na jaki posiadasz licencję.

W kwestii zmiany klucza produktu, przeczytaj:

http://ittechblog.pl/2010/12/08/zmiana- … windows-7/

Pamiętaj że powyższe rozwiązanie sprawdzi się tylko w sytuacji gdy wgrany system jest w takiej samej wersji na jaką posiadasz licencję.

dziękuję bardzo za pomoc , link mi się przydał.