Utracona partycja recovery Windows 8

Witam.

 

Posiadam laptopa Toshiba c855-s5347, w którym fabrycznie zainstalowany był Windows 8. Niestety dysk został wymazany wraz ze wszystkimi partycjami, a utworzone przeze mnie 3 płyty DVD recovery nie chcą mi go przywrócić wywalając błąd kopiowania podczas instalacji.

 

Moje pytanie- czy jest jakiś sposób (prócz zamawiania od Toshiby płyty recovery) aby legalnie przywrócić na tym komputerze Windows 8?

Z góry dziękuję za pomoc.

http://forum.dobreprogramy.pl/system-recovery-t483016/

Pożycz od kogoś płytę z Twoja wersją systemu lub pobierz jakiś czysty obraz systemu z internetu.

Widzę że nie jest łatwo znaleźć “czystą” wersję Windows 8 do pobrania. Da się to jakoś legalnie zrobić czy zostaje kombinowanie płyty po ludziach?

Strasznie to udziwnili…

W internecie na pewno gdzieś są czyste wersję systemu sam kiedyś pobierałem i na płytki zgrywałem bo nikt pożyczyć nie miał.

W serwisie też legalnie wgrywają system ze swojej płyty, legalność daje tylko klucz systemu.

Ok a więc udało mi się pozyskać wersję consumer preview Windowsa 8 64bit. Nie wiem czy “załapie” klucz zapisany w biosie, zobaczymy. Chciałbym tylko wiedzieć czy jeśli załapie to pobierze wszystkie łatki i czy będzie to pełnoprawny Win8?

Pozdr.

Cześć, 

 

Nie będzie, wersja Consumer Preview to wersja testowa systemu Windows 8, nie działająca już od długiego czasu.

Musisz zaopatrzyć się w wersję RTM.