Utracone dane

Witam

Znajoma zwróciła się do mnie z problemem. Zrobiła update poprzez sklep win 8 na win 8.1 (robiony 02.04.14)  i wcięło jej folder gdzie miała bardzo ważne pliki. Wczoraj skanowałem lapka cały dzień programem Ontrack EasyRecovery Enterprise. Pokazał mi pliki z tego folderu. problem w tym, że te najważniejsze są uszkodzone. Naprawianie z poziomu Word’a nie przyniosło skutku poza jednym plikiem. Próbowałem wypakować ten plik *.docx 7zipem ale nie dało się, wywalał błąd. Próbowałem LibreOffice ale pokazuje same null, tak samo notepad++  Proszę o pomoc, czy jest szansa uratować i otworzyć te pliki? Nie mam już pomysłu…

edit: Brak punktu przywracania.

Witam,

 

te pliki były pewnie na partycji systemowej mogły zostać nadpisane i ciężko będzie odzyskać plik jeszcze za każdym razem jak działa system dana powierzchnia dysku mogła zostać nadpisana już nie raz więc słabe szanse według mnie na odzyskanie Ontrack jest bardzo dobrym programem jeżeli on nie dał rady tą wątpię abyś w warunkach domowych mógł coś poradzić jedyne  co przychodzi mi do głowy to spróbować przeskanować ten plik jakimś programem typu repair word doc ale ciężko będzie

cześć

Zawsze możesz spróbować jakąś aplikacją linuksowa.

pozdr