Utracone pliki POMOCY!

(Bauer Shady) #1

Witam.

Przez "przypadek" usunąłem folder z bardzo ważnymi dla mnie plikami. Po tym przez panel sterowania cofnąłem system do dnia 9.06 (1 dzień wcześniej) niestety operacja nie pomogła, odzyskałem foldery lecz nie pliki w nich zawarte. Próbowałem odzyskać je programem Piriform Recuva lecz nie udało się. Czy możecie mi pomóc?

(Piotrkijak) #2

Get Data Back for NTFS, ale wątpię, że odzyskasz po wykonaniu przywracania. Możesz też skorzystać z usług jakiejś profesjonalnej firmy zajmującej się odzyskiem danych(większe jest prawdoppodobnieństwo sukcesu), ale musisz sę z tym liczyć, że taka usługa może kosztować nawet tysiące zł... Taka moja jescze uwaga - jeżeli chcesz odzyskać te pliki, to odłącz dysk na którym były te pliki i nie korzystaj z niego, bo jeżeli są na nim zapisywane nowe dane, to te nowe dane nadpisują stare i wtedy szanse odzysku spadają do zera!

(Bauer Shady) #3

A jakąś instrukcję obsługiwania się tym programem ? Filmik czy opis czy coś.....

(Piotrkijak) #4

Bauer , nie wiem po co Ci instrukcja - przecież ten program jest banalny w obsłudze - wystarczy tylko zapoznać się z opisem funkcji... Zresztą nie wydaje mi się, żeby była jakaś instrukcja do tego programu...

(lazikar) #5

Bauer , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif