Utracone pliki POMOCY!

Witam.

Przez “przypadek” usunąłem folder z bardzo ważnymi dla mnie plikami. Po tym przez panel sterowania cofnąłem system do dnia 9.06 (1 dzień wcześniej) niestety operacja nie pomogła, odzyskałem foldery lecz nie pliki w nich zawarte. Próbowałem odzyskać je programem Piriform Recuva lecz nie udało się. Czy możecie mi pomóc?

Get Data Back for NTFS, ale wątpię, że odzyskasz po wykonaniu przywracania. Możesz też skorzystać z usług jakiejś profesjonalnej firmy zajmującej się odzyskiem danych(większe jest prawdoppodobnieństwo sukcesu), ale musisz sę z tym liczyć, że taka usługa może kosztować nawet tysiące zł… Taka moja jescze uwaga - jeżeli chcesz odzyskać te pliki, to odłącz dysk na którym były te pliki i nie korzystaj z niego, bo jeżeli są na nim zapisywane nowe dane, to te nowe dane nadpisują stare i wtedy szanse odzysku spadają do zera!

A jakąś instrukcję obsługiwania się tym programem ? Filmik czy opis czy coś…

Bauer , nie wiem po co Ci instrukcja - przecież ten program jest banalny w obsłudze - wystarczy tylko zapoznać się z opisem funkcji… Zresztą nie wydaje mi się, żeby była jakaś instrukcja do tego programu…

Bauer , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif