Utrata Pakietów

Witam,

    od pewnego czasu borykam się z utratą pakietów. Trwa to już około miesiąc. Dzwoniłem do dostawy internetu lecz wysyłając ping do anteny od internetu stwierdził iż to nie jest jego wina.  Ping jest bardzo dobry. Lecz pakiety nie. Niekiedy utrata jest aż 40%. MAm swoje lata ale lubie niekiedy “popykać” w gre jaką jest Leagu Of Legends. Kiedy gram co chwile pisze: “prób połączenia”. Mimo iż ping jak już pisałem jest na poziomie 40 ms. Mam internet radiowy, tzn. na dachu jest antena która łapie sygnał. Antena podpięta jest pod zasilacz a zasilacz pod komputer. Proszę o pomoc. 

 

Poniżej dalej screena z komunikatora jakim jest team speak 3 można tam zauważyć tą oto utratę.

 

http://scr.hu/0w86n/dj44c

Daj wynik pompowania do bramy (obstawiał, że bramą jest antena). Daj wynik ping do drugiej anteny i do dowolnego serwera w Internecie. Zobaczymy gdzie są straty.

Żeby poznać adres drugiej anteny puść tracert na dowolny serwer w Internecie. 

To że ISP do anteny nie gubi pakietów nie znaczy, że pakiety nie gubione są na routerze brzegowym. Ping w tej samej sieci mało kiedy wykaże utraty pakietów. 

Możesz mi powiedzieć jak taki pomiar zrobić? Mam tylko jedną antene, była w wakacje wymieniana bo dzieło się coś podobnego. Dodam iż jak robiłem testy ping wychodziły dobrze. I tak jak już Mowilem pakiety tylko uciekają. Dzisiaj jest ponad 50% a przy takim czymś nie da sie pracować…

Wciśnij klawisz z logo Windows i klawisz R jednocześnie. Wpisz cmd i enter. Sprawdź adres bramy poleceniem ipconfig. Jak już poznasz adres bramy, to zrób ping -t adres_bramy (control c zakończy pingowanie). Następnie zrób tracert 8.8.8.8 i zobacz jaki adres pojawia się zaraz po adresie Twojej bramy i wykonaj ponownie polecenie ping na ten adres. Na koniec zrób ping 8.8.8.8 oraz ping -t wp.pl. Jeśli pojawią się straty pakietów, to napisz tylko na którym etapie. Nie musisz tu wklejać tych wyników.

Braki pojawiają sie przy pingowaniu strony wp.pl. Co teraz robić?

Minimalny- 19ms

Maksymalny- 264ms

Oraz przy ping 8.8.8.8, zaraz po wp.pl

 

To pomoże ktoś? Co mam robic?