Utrata połączenia z siecią co jakiś czas


(marek9000) #1

Witam. Mam problem - otóż od wczoraj Internet bardzo słabo chodzi. Mam radiówkę 5 MB.

Oto screen:

http://wstaw.org/w/165C/

Proszę o pomoc.


(Pawko86) #2

tak jak zrobiłeś tylko pinguj ok 10 min a następnie wrzuć tutaj statystyki.

żeby skopiować z cmd klikasz prawy myszki wybierasz oznacz zaznaczasz tekst i klikasz enter tekst został skopiowany do schowka


(ra-v) #3

Nie koniecznie.

Start / wpisz cmd

Puść pinga jw. napisano i wciśnij CTRL+C i zrób zrzut ekranu. Podsumowanie jest dość ważne.


(thommy181) #4

W jaki sposób się łączysz z internetem (modem, router, antena z dachu podpięta bezpośrednio do komputera) ? Podaj model urządzenia i karty sieciowej oraz system operacyjny jaki używasz. Jest odnotowanych trochę strat, ale na tej podstawie nie można stwierdzić przyczyn ani lokalizacji problemu. Podałeś trochę za mało danych.


(marek9000) #5

Windows 7 x64. Tak z anteny idzie kabel do routera no i z niego do kompa. Router mam taki - 8Level Router Wi-Fi WRT-150A AP Client WDS 150Mbps , karta sieciowa - Realtek PCIe GBE Family Controller. Neta mam na dwóch kompach. Na obydwóch właśnie tak chodzi beznadziejnie.

pingowanie

http://wklej.org/id/748496/


(thommy181) #6

Spróbuj odłączyć router na 15 sek od prądu i ponownie go włączyć. Skoro na dwóch komputerach muli to można przypuszczać, że jest to albo problem z routerem albo z jakością sygnału od dostawcy. Sygnał radiowy może często ulegać pogorszeniu ze względu na różne czynniki zewnętrzne.


(marek9000) #7

coś się sytuacja polepszyła, tylko prędkość ściągania jest żalowa, no ale mam nadzieję, że i to także poprawią