Utrata połączenia z siecią WAG200+Pentagram Hornet WiFi

Podpięte są do Routera dwa komputery. Laptop z Wifi i stacjonarny z kartą sieciową Pentagram USB WiFi. W laptopie wszystko jest ok, sieć śmiga. Natomiast w drugim kompie zrywa połączenie. Czasem od razu po włączeniu przeglądarki, czasem po godzinie…Przeinstalowałem sterowniki od Pentagrama, wyczyściłem cache przeglądarek, usunąłem błędy rejestru. Nic nie pomaga…Dawniej nie było żadnego problemu, od kilku tygodni zrywa połączenie. Pentagram WiFi ma cały czas połączenie z routerem (ok 60%), jednak sieć nie działa…System XP

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 9:56 został dopisany post przez Mikhey

znalazłem takie wpisy w podglądzie zdarzeń…

ID 4202

Sterownik przeglądarki wymusił wybór w sieci \Device\NetBT_Tcpip_{FF234977-2524-4FAC-B0FD-5C6E2E8D955F}, ponieważ przeglądarka główna została zatrzymana.


ID 8033

System wykrył, że karta sieciowa \DEVICE\TCPIP_{FF234977-2524-4FAC-B0FD-5C6E2E8D955F} została rozłączona z siecią, a jej konfiguracja została zwolniona. Jeśli karta sieciowa nie została rozłączona, może wskazywać to na wadliwe działanie karty. Skontaktuj się z dostawcą, aby uzyskać zaktualizowane sterowniki.


ID4201

System wykrył, że karta sieciowa \DEVICE\TCPIP_{FF234977-2524-4FAC-B0FD-5C6E2E8D955F} została podłączona do sieci i ma zainicjowane normalne działanie na karcie sieciowej.

Jeśli na laptopie wszystko działa poprawnie, to wydaje mi się, że może to być uszkodzona karta sieciowa Pentagram USB WiFi .

Jeśli masz taką możliwość, to spróbuj na komputerze stacjonarnym zainstalować inną kartę sieciową i sprawdzić, jak ona będzie sie zachowywała.

Pozdrawiam.