Utrata "starych" ustawień

:oops: W panelu sterowania /XP/ otwierając kolejno “zarządzanie komputerem”, “Narzędzia systemowe”, w oknie “użytkownicy” usunąłem nieopatrznie kilka zapisów, chyba “gościa”, “administratora…” i utraciłem ustawienia: znikły na pulpicie ikony, brak archiwum GG, historii połączeń internetowych itd. Domyślam się, że usunąłem konta użytkownika/ów/. Bardzo proszę o pomoc jak wrócić do “starych” ustawień. Przywracanie systemu nie dało się uruchomić. :-o :-o

start-> uruchom-> C:\Documents and Settings

sprawdz, gdzie może usunełeś konto uzytkownika a jego pliki mogły pozostać :!:

kamaa Znalazłem dane w podanej ścieżce tylko jak przywrócić je do użtkowania aby wróciły “stare” ustawienia. :-o Dziękuję b.b.b.!

zrób tak:

start=>> uruchom=>> CMD

net user nazwaużytkownika /active:yes

EDIT:

kamaa :roll: Dziękuję bardzo za pomoc wyrażoną w sposób bardzo zrozumiały. Zyczę wszystkiego najlepszego. Hej! !!

Złączono Posta : 21.04.2006 (Pią) 22:56

:-o Po wykonaniu porządków wg wskazówek jak zalecał KŚ tj.czyszczenie rejestru systemowego , przy uruchamianiu się komputera pojawiają się okienka: Instalator Windows, a potem Photo Gallery domaga się “Insert the “Photo Gallery” disk and click OK” i następne to "Please wait white Windows configures Photo Gallery. W kopie ma XP. Po kilkukrotnym “Anuluj” pulpit jest bez wyskakujących okienek. Proszę o pomoc . :!: :wink: