Utrata statusu osoby bezrobotnej - odwołanie od decyzji

Bycie bezrobotnym to prestiż w tym kraju :smiley:

Bo jak widać na mym przykładzie … nawet to można utracić…

ziommm chcąc nie chcąc spadło bezrobocie :o ,i dzięki takim zabiegom statystyki nie wyglądają źle :x .No i jeśli takich osób jak ty jest z 100tyś ,to się premie w urzędach należą .Bo zniechęcenie człowieka do UP,to też zwalczanie bezrobocia .A co jak co u nas statystyki są najważniejsze .

Inaczej zaśpiewasz jak twu, twu , wylądujesz w szpitalu i przyjdzie ci zapłacić za pobyt, a nie daj Boże za jakaś operacje lub zabieg, lub zobaczysz jak fajnie jest osobie nie ubezpieczonej gdy idzie na zwykłą wizytę lekarską z przeziębieniem

A ona to w komputerze sprawdziła że byłeś zatrudniony czy jak , bo coś tu jest dziwnego , przecież ona nie wie jaką miałeś umowę , mogłeś mieć nawet umowe o dzieło , lub próbną na tydzień czasu to ją to nie powinno obchodzić , zwłaszcza nie powinno jej obchodzić jak straciłeś pracę , powinna cie zrejestrować i tyle , bo jesteś bezrobotny.

Dokładnie , tylko ze jak pracował to chyba tez powinien dostać świadectwo, ale na umowę o dziełu lub zlecenie to tego chyba nie ma ?

Tez miałem problemy z nimi jak utraciłem status za niestawienie się, a na pytanie ile dni jestem ubezpieczony po nie stawieniu się robiły problemy jak by były głupsze niż są. A jak zacząłem zadawać kolejne pytania odesłały do kierowniczki , ta okazała się trochę bardziej kompetentna hehe

Tobie tez tak radzę i nie ci wszystko wyjaśni.

Co do pracy, sam ja podjął, to sam mógł się zwolnić i tak co dzień może i ma do tego prawo bez podawania przyczyn ! co innego jak zostanie skierowany z urzędu

Bo kierownik nie wydał zaświadczenia … Czekał nie wiem na co. I o to się rozchodzi … nie mam tego zaświadczenia , że pracowałem i jest jak jest. Chore przepisy … Wszystko robią tak , by polepszyć statystyki , jak to ktoś wyżej napisał.