Utrata tekstu w word'zie

Witam!

Mam OGROMNY problem poniewaz moja praca,którą mam na dysku nagle sie zepsuła,w Wordzie wyswietla mi same kwadraty!!!Wygląda to tak:

http://img93.imageshack.us/my.php?image=v5rr.jpg

Poczekajcie az sie otworzy.

Codziennie pisalem ta prace i nic nie kombinowalem,nagle sie tak zrobilo dzisiaj,a ja jutro muszę ją wysłac!!!Nic nie zmienialem w Wordzie,no doslownie nic,mam ta prace na rowniez CD-RW (lecz nie cala,sprzed kilku dni) i ROWNIEZ TAK JEST!!!Musialo cos sie zepsuc w tym Wordzioe,probowalem zmieniac czcionke,naprawiac uszkodzony tekst…Nic.Błagam o pomoc! !!

Tutaj jakby identyczny problem.

Co masz po otwarciu w WordPad ?

Nic się nie dzieje bez przyczyny. Samo to sie raczej nic nie zrobi :smiley:

Spróbuj otworzyć ten plik w WordPadzie albo spróbuj skorzystać z OpenOffice’a. Jeśli plik nie jest uszkodzony, to nie ma problemu. Skoro otwiera plik zapisany na płycie również z błędami, to raczej coś z Wordem się stało, ale samo raczej nie :wink:

A co do Worda, to jest opcja naprawy. Kliknij w oknie programu na Pomoc i wybierz Wykryj i napraw.

Noby tak ale porad tamtych expertów nie pomogły! nic nie pomaga :confused:

robilem wszystko co napisali a to była skonczona praca na mature :confused:

po otwarciu worda mam same prostokąty zamiast liter. Word jest ok bo tylko z tym plikiem tak sie dzieje!!

Praca na mature :o jak robiłeś juz wszytsko co pisali koledzy to juz raczej nic nie poradzisz. Na przyszłość - ważnych prac rób kopie zapasowe nawet kilka. PS. może przeslij ten plik komuś i niech sprawdzi u siebie. Jak bedzie chodzic zapisze go jeszcze raz i ci odeśle.

Trzeci raz to samo pytanie - a w WorPadzie ?

Może spróbuj tego docka zapisać na płycie

i otworzyć na innym kompie.

Juz to robilem wysyłam do kolegow ten plik a im sie otwiera zupełnie pusty

A ile waży ?

19Kb

WhiteRaven

Podalem Ci maila na PW , wyslij mi ten plik a zobacze.