Utrzymanie Visty w porządku :-)

Przecież dobrze Wiesz że to był żart do tamtego Twojego postu - wrzawa wybuchła straszna :slight_smile:

Mnie tam guzik obchodzi skąd ludziska mają Vistę - żyjemy w Polsce - jeden kupi inny nie.

Pozdrawiam

Dokładnie plgracz :slight_smile: Pzdr PS. Idem spać :stuck_out_tongue:

Wstałeś już ?? :smiley:

Ad-Aware 1.0.6 - Działa dość dobrze

EasyCleaner 2.0.6.380 - kłopoty z czyszczeniem rejestru, kiepsko usuwa niepotrzebne pliki, program ma kłopoty z aktualizacją, reszta jako-tako

RegCleaner 4.3 - porażka. :? A tak swoją drogą to przeraziła mnie ilość przeskanowanych kluczy rejestru. Kiedy w XP z reguły miałem ich ok 870000 (osiemset siedemdziesiąt tysięcy) to w Viście jest ich około UWAGA! 16020000 (ponad szesnaście milionów dwadzieścia tysięcy) :o :o :o

no to moze przestaw do przodu date o dwa tygodnie :wink: moze sie da nabrac LOL

Że co?? :roll: :x :expressionless:

Wyczytałem na niemieckiej stronc http://www.winfuture.de/news,30173.html że… według Pana David Short - doradca w IBMs Global Services Division:

(w wolnym tłumaczeniu, skrócenie)

by wykorzystać w 100% SuperFetch w Viście jest potrzebne, raczej - radzą klientom by nabywali sprzęt lub tylko rozbódowywali RAM do 4GB

a o SuperFetch piszemy właśnie w tym temacie, ja musiałem (czyt. chciałem) rozbódowałem RAM do 2 GB i jestem zadowolony… BF2 chodzi jak mażenie…

No ja mam tez 2gb ram i wydaje mi się że tyle na razie starczy.

Ja mam Home Premium Legala no i Ultimate RTM z MSDN [też pociągniętą TimeStoperem] szczeże, to niewiem czemu, ale Ultimate chodzi szybciej niż HP…

A no i XP upgradeowałem do Home Premium :slight_smile:

to nie możliwe.

Każda edycja ma takie same wymagania poza windows vista starter.

Jak byś testował wszystkie edycje systemu, bys wiedział, że edycja każda visty ma takie same wymagania.