Utworzenie konta Microsoft

(strażak) #1

Witam. Jeżeli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Dziś kupiłem lapka Asus z Windows 8. Podczas pierwszego logowania nie mogę utworzyć konta Microsoft. Po wpisaniu danych nie działa opcja"Dalej" a jak przejdę to wyskakuje, że złe hasło lub e'mail. I tak od dwóch godz. Co dziwne nie mogę się też zalogować z innego kompa na konto... Błagam o jakieś porady bo już nie mam sił... A może wina jest po drugiej stronie?

(Drobok) #2

zacznij od odzyskania hasła, może masz jakiś inny układ klawiatury, y zamiast z albo coś z ten deseń. Możesz mieć też problem z powodu nie działającego jakiegokolwiek klawisza.

(strażak) #3

No tak zrobiłem i już ze 2 godz. sms nie przychodzi. Uruchomiłem komputer na koncie lokalnym i wsio gra. Sprawdzę może jutro a jak nie to w poniedziałek tel. do pomocy Microsoftu. No ale chwilowa załamka była :evil:

(Drobok) #4

Z tym odzyskiwaniem via sms bywa różnie. Czasami czeka się nawet do 24h, a czasami przychodzi poniżej minuty :stuck_out_tongue:

(Kwantowo) #5

Może Twoje konto zostało zablokowane?

(strażak) #6

No właśnie TAK. Tylko dlaczego. Weryfikacje adresu przeszło, hasła też. Jak wpisałem wszystkie dane (nawet data urodzenia i nr tel) to jakby nie mógł tego przetrawić i wyskoczyło aby ponownie zakładać konto. No zobaczę jutro.

(A Szm) #7

Dziwne, ale jak może być zły email na koncie Microsoftu, które dopiero zakładasz?

Tu masz instrukcję jak je założyć, pewnie coś źle robisz, pozdrawiam,

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind ... ccount-how

(strażak) #8

Witam. I wszystko jasne. Dziś wszystko ładnie pięknie poszło, a po koncie wczorajszym, z którym się tak męczyłem nie ma 'śladu'. Widocznie nie u mnie a po drugiej stronie było... Pozdrawiam.