Utworzenie konta Microsoft

Witam. Jeżeli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Dziś kupiłem lapka Asus z Windows 8. Podczas pierwszego logowania nie mogę utworzyć konta Microsoft. Po wpisaniu danych nie działa opcja"Dalej" a jak przejdę to wyskakuje, że złe hasło lub e’mail. I tak od dwóch godz. Co dziwne nie mogę się też zalogować z innego kompa na konto… Błagam o jakieś porady bo już nie mam sił… A może wina jest po drugiej stronie?

zacznij od odzyskania hasła, może masz jakiś inny układ klawiatury, y zamiast z albo coś z ten deseń. Możesz mieć też problem z powodu nie działającego jakiegokolwiek klawisza.

No tak zrobiłem i już ze 2 godz. sms nie przychodzi. Uruchomiłem komputer na koncie lokalnym i wsio gra. Sprawdzę może jutro a jak nie to w poniedziałek tel. do pomocy Microsoftu. No ale chwilowa załamka była :evil:

Z tym odzyskiwaniem via sms bywa różnie. Czasami czeka się nawet do 24h, a czasami przychodzi poniżej minuty :stuck_out_tongue:

Może Twoje konto zostało zablokowane?

No właśnie TAK. Tylko dlaczego. Weryfikacje adresu przeszło, hasła też. Jak wpisałem wszystkie dane (nawet data urodzenia i nr tel) to jakby nie mógł tego przetrawić i wyskoczyło aby ponownie zakładać konto. No zobaczę jutro.

Dziwne, ale jak może być zły email na koncie Microsoftu, które dopiero zakładasz?

Tu masz instrukcję jak je założyć, pewnie coś źle robisz, pozdrawiam,

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … ccount-how

Witam. I wszystko jasne. Dziś wszystko ładnie pięknie poszło, a po koncie wczorajszym, z którym się tak męczyłem nie ma ‘śladu’. Widocznie nie u mnie a po drugiej stronie było… Pozdrawiam.