Utworzenie listy wyjątków Ccleaner, System Ninja, i Auslogics Registry Cleaner

Cześć,

Mam mały problem z ustaleniem “white list” wszystkich programów czyszczących system. Dysponuje Ccleaner, System Ninja, i Auslogics Registry Cleaner.

Ładnie czyszczą… ale za dobrze…

 

Na komputerze mam program Mezzmo (serwer DLNA do TV). Program transkoduje wideo tak aby był on już tylko wysyłany do TV a nie transkodowany w tym samym czasie. Jest to fajna opcja bo nie obciąża komputera w czasie oglądania.

Program zapisuje tworzy sobie jakieś pliki które dopasowuje już transkodowane wideo do tego co jest teraz odtwarzane na TV.

 

Niestety w czasie czyszczenia komputera (Ccleaner, System Ninja, i Auslogics Registry Cleaner.) zostają usunięte Mezzmowe pliki… I mimo, że wideo jest już stranskodowane program jeszcze raz je transkoduje, tylko tym razem już na żywo… Komputer jest mocno obciążony etc.

Przetworzenie 40GB schodzi masę czasu…

 

Po każdy czyszczeniu kompa muszę jeszcze raz wszystko przetwarzać… :frowning:

 

Czy ktoś może powiedzieć jak utworzyć listę wyjątków w Ccleaner, System Ninja, i Auslogics Registry Cleaner.? Tak aby czasie czyszczenia nie były ruszane pliki Mezzmo?

Co za dużo to nie zdrowo.

Co napewno to nie powoduje tego problemu CCleaner.

Odinstaluj System Ninja, i Auslogics Registry Cleaner.

 

Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

kliknij aby powiększyć:

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

Zainstaluj/użyj jeszcze Eusing Free Registry Cleaner.

(dokładniej przeczyści rejestr)

Wybierasz język / language / Polish.

Przewiń – Skanuj rejestr – Napraw rejestr.

przewi.th.jpg skanujrejestr.th.jpg naprawrejestr.th.jpg

 

Masz domyślne i bezpieczne ustawienia podczas instalacji/aktualizacji…

Ok odinstalowałem Ninja i Auslogicsi zainstalowałem Eusing.

Niestety, ale po odkurzeniu “Odkurzaczem” i po wyczyszczeniu rejestru i po Ccleanerem znów muszę transkodować wszystkie pliki wideo od początku… Domyślam, się, że Odkurzacz usuną to co nie trzeba…

Jak dodac wyjątek do Odkurzacza?

Po samym czyszczeniu ccleanerem i po Eusing mezzmo ponownie transkoduje pliki mimo, że fizycznie się znajdują w swoim folderze… Super…