Utworzyłam alternatywne połączenie do neostrady i nie mogę

Utworzyłam alternatywne połączenie do neostrady i nie mogę go skonfigurować.

Utworzyłam alternatywne połączenie do neostrady, bo jej instalacja nie przebiegała prawidłowo - wciąż po zainstalowaniu neo wyskakiwał komunikat, że komputer nie został ponownie uruchomiony. Nawet kilka restartów nie pomogło, ani odinstalowanie neo i instalacja jej w trybie awaryjnym. Na szczęście to nie była pierwsza jej instalacja i mam na neo swój profil.

W końcu, metodą prób i błędów, utworzyłam alternatywne połączenie, wpisałam dane z neo i udało się. Potem sprawdziłam, czy neo się naprawiła, ale nadal była popsuta. Zgodnie z radą mojego kolegi, odinstalowałam neostradę, zostawiłam tylko sterowniki do modemu. Mam przynajmniej trochę więcej miejsca na dysku C. I odpowiada mi to, że nie mam neo w kompie. Jednak alternatywne połączenie jest niekonfigurowalne, nie mogę go w żaden sposób usunąć z autostartu, ani tak zmienić jego ustawień, aby nie włączało się za każdym razem jak jakiś program będzie chciał się połączyć z internetem. Bardzo proszę o pomoc. Mój komp się wolniej włącza z powodu tego połączenia.

Co to znaczy, że to połączenie jest niekonfigurowalne ? Pamiętam, że aplikacja dostepowa Neostrady tworzyła automatycznie połączenie sieciowe, ustawiając je domyślnym, które właśnie było niekonfigurowalne. Jeśli to jest właśnie to, usuń je. Utworzysz sobie nowe, sprawa wielokrotnie opisywana => google

To sobie zostaw już na koniec, jak wszystko będzie działo. W opcjach połączenia internetowego, zaznacz “Monituj o nazwę użytkownika…” albo “Monituj o numer telefonu”. Wówczas jak jakić program będzie chciał się połączyć, to wyskoczy okienko łączenia i dopiero po Twoim potwierdzeniu się połączy. Wada - trzeba pstrykać dwa razy.

Kloss-J23, to połączenie, o którym piszę, sama utworzyłam. Połączenie utworzone przez Neostradę dawało się skonfigurować, po wejściu w opcje wystarczyło odhaczyć to, żeby neo nie próbowała się łączyć z internetem na żądanie. Czyli wtedy, gdy z netem będzie się próbować łączyć np. przeglądarka, albo komunikator. A pewne procesy, przy użyciu odpowiedniego programu, udało mi się usunąć z autostartu. Z tym nowym połączeniem jest inaczej.

OK - to ustalmy jedno - aplikację dostępową masz teraz zainstalowaną czy nie ? Jeśli tak, to odinstaluj ją. Nie przypominam sobie, żeby trzeba było używać jakiś dodatkowych programów do usuwania procesów od aplikacji dostępowej po jej odinstalowaniu.