Uwaga admini!

"Od: made

Do: Szymek

Wysłany: 04.05.2005 (Sro) 20:50

Temat: Nowe forum komputerowe —> ZAPRASZAM Cytuj wiadomość

Jeśli masz jakiś problem z komputerem postaramy się Ci pomóc musisz tylko zajrzeć na forum komputerowe: http://foruxxxxxxl --> jest to nowe forum komputerowe i wraz z jego użytkownikami chcemy rozbudować je do romiarów takich jak ma np. to forum…, więc przesyłam swoją prośbe byś do nas dołączył. Na forum jest dział ‘Sympatyków’, do którego dostęp mają tylko wybrani i możesz również do nich dołączyć…, więc zapraszam do rejestracji i aktywnego udziału w dyskusjach."

Dostałem takie cos czy admini nie powinni kicknąc tego uzytkownika!! ??

Dostałeś to na PW…

Nie widzę w tym nic złego, poza tym, że ujawniając tę wiadomość robisz mu reklamę na forum

no ale nie powinien reklamowac na forum innego forum!! bo to jest sprzeczne z zasadami etyki!!

A może właśnie o to chodziło…! :PPP

Bo skąd niby taka troska… :?

Poprostu olej tą wiadomość i tyle. Po co robić afery. To tylko PW :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam 8)

Też mi to wygląda na przemyślaną akcję reklamową.

Ale zawsze możemy się mylić.

Nic z tych rzeczy!!

ale problem :?

miało nie być reklamy, a jest :lol:

gdyby cię reklamowanie wkurzało to nie założyłbyś tego tematu i nie wycedził nam w oczy tej treści

:expressionless: trzeba się było zgłosić do administracji przez PW :stuck_out_tongue:

W takim razie edytuj swojego pierwszego posta

i zakryj link który niepotrzebnie podałeś

Juz tozorbilem:P :smiley:

A ja widze.

Jest to zwykły spam który negujemy w każdej postaci.

Zresztą Regulamin jasno i wyraźnie to określa.

lazikar to dobrze zrobilem ze umiescilem takie cos na forum czy nie zabardzo??

Myśle że wystarczy powiadomić Administratora lub Moderatora o istnieniu takich wiadomości na PW. Już bym się tym zajął. :wink:

No ale nic sie nie stało. Na przyszłość będziesz wiedział. :wink:

Ok bende pamientał !!

Nie przesadzaj.

Jak dla mnie kolego stachan jestes po prostu przewrażliwiony… :x

Przeciez to bylo tylko stwierdzenie i uprzejma propozycja, o co chodzi?

Ponieważ tenże sam

więc poniższe posty:

zostały skasowane.

PS

Dalsza dyskusja ===::> PW

To powiedź komuś z niedwładem nóg, że jest nowym użytkownikiem sprawnych inaczej i uprzejmie zaproponuj wózek inwalidzki :?

Przypominam

Dość!!

Do usera Made poszło odpowiednie PW. :smiley:

Ja też niedawno dostałem taką wiadomość. Widocznie user Made wie co robi informując o tamtym forum tylko nowych użytkowników forum dobrych programów. Przemyślana strategia. Nowy mniej się orientuje.

No,ale w końcu się pomylił.