Uwaga na gmail - kradzież nowych kont

Witam,

nie wiem czy komuś się to zdarzyło, wiec pomyślałem żeby napisać o tym na forum. Przed dziesięcioma minutami próbowałem założyć konto na GMAIL, pierwszy wolny, ciekawy login, z moim imieniem i nazwiskiem zajety. Standard.

Zrobilem pare modyfikacji - OK. Znalazłem wolny.

Wpisałem sobie dane, pytania pomocnicze itp., obrazki jakoś rozczytałem biorę Dalej, a tu psikus. Ten mail jest zajęty. Próbowałem z innymi 3 nazwami, które tez były wolne. Po wciśnięciu Dalej (akceptuje umowę bla bla), znowu komunikat ze mail zajety. Myślę sobie ok może te konta się utworzyły. Wpisuje login i hasło, błędne hasło. No to wyślij przypomnienie na maila który podałem, a wysyła na " andrew.cmu.edu " albo " email.cz ".

Czyli podsumowywując nie moge założyć zadnego maila.

Sprawdźcie proszę jak to u Was jest, możliwe że mam jakiegoś trojana czy coś, wiec bym miał zabawę do 16stej.

Gorzej jak cały GMAIL jest zainfekowany.

Pozdrawiam

U mnie wszystko OK. Może faktycznie masz wirusa jakiegoś.

Aha… dobra już skanuje kompa NODem, zaraz HJ puszcze.

Dzięki wielkie za sprawdzenie.

Przeskanuj kompa :arrow: http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html i wstaw loga z ComboFix

U mnie też rejestracja przebiegła bezproblemowo.

Problem rozwiązany.

Łączyłem się przez proxy 217.98.20.195:8080 (w3cache.tpnet.pl), serwer proxy jest zainfekowany.

Gdy wyłączyłem połączenie za pomocą proxy, rejestracja na GMAIL przebiegła pomyślnie.

Jeśli ktoś używa tego proxy niech uważa, jakieś podejrzane jest.

Pozdrawiam