Uwaga na nowe filtry antyspamowe na WP!

Cześć,
jeśli podobnie jak ja przestaliście otrzymywać część korespondencji na skrzynkę mailową WP, a odbieracie pocztę za pomocą klienta, warto zalogować się przez stronę i zerknąć do katalogu ze spamem.
Wg nowych pomysłów WP za spam uważane są między innymi informacje o szczegółach transakcji zawartych na Allegro czy powiadomienia z InPost. Co ciekawe, do tej port klient pocztowy pobierał całą zawartość skrzynki, bez względu na to czy był to spam, czy normalne wiadomości.

Używam skrzynki wp tylko jako spam mail. Od dawna ich twór się nie nadaje do niczego. Masa maili z zagranicznych serwisów w ogóle nie przychodzi. Postawiłem na Gmail i Outlook i nie mogę narzekać. Polskie twory typu onet, interia, wp obecnie się nie nadają do niczego. W darmowej wersji w dodatku spamu jest od groma.

Chyba również muszę rozważyć “przeprowadzkę” :confused:

1 polubienie

Nie możesz subskrybować katalogu ze spamem w kliencie pocztowym?

1 polubienie

Pierwsze czytam…

Cały czas tak jest…co to za sztuczna “panika”…

@anon741072
Pocztę z WP odbieram przez POP3.

Gdyby cały czas tak było, nie pisałbym o tym. Poza tym po niedawnej akcji, gdy przestał działać POP3 na WP, nie wszyscy doświadczali takich samych objawów, jak i nie wszyscy dysponowali takim samym interfejsem poczty przez www. Tak więc usługa pocztowa na WP nie jest jednolita.

A gdyby u mnie były takie “problemy” jak Ty to przedstawiasz, wtedy Ja również nic bym nie napisał…

Jak zwał to zwał, na moim “podwórku”, z moim klientem poczty, na płaszczyźnie poczty z WP, wszystko jak było good, tak nadal jest.

Obecnie jest chyba wybór między Outlook, a Gmail jeżeli chodzi o te najpopularniejsze i chyba najbardziej niezawodne. Polskie adresy coraz częściej są nie do użytku, a maile od nich często lecą u odbiorcy do folderu spam albo nawet w ogóle nie docierają.

Ja tam siedzę na G- sziegu ( gmail ) i mam spokój z cyrkami WP

Też jestem na gmailu i mam spokój, za to tu na naszym forum jest pełno WP advertising (31) po dziesięciu minutach przeglądania forum:

Mam już smartfon z systemem od Google i mimo wszystko jestem za swego rodzaju dywersyfikacją usług. Teoretycznie mógłbym stworzyć kolejne konto na własnym serwerze, ale nie chcę zalewu spamu na swoją domenę.

U mnie, jest to jedna z pierwszych zaraz po neostradowej i aktualna skrzynka i fajnie. W międzyczasie miałem gmaila, ale dałem sobie z nim spokój.