Uwaga na program DJ Music Mixer 5.2


(Lislew) #1

Zawiodłem się dzisiaj na Dobreprogramy,pl ponieważ ufam ( ufałem ) tej stronie lecz teraz już nie.

Ściągnąłem program DJ Music Mixer 5.2 i przez cały czas odpieram ataki wirusa. Gdybym nie miał Nortona to bym nie miał już komputera bo zagrożenie jest wysokie.

Zatem odradzam wam ściągnięcie tego programu.


(Bogdan_G) #2

Powiedziałbym, że dziwne, co wypisujesz. Ale do rzeczy. Instalka z DP, to dokładnie ta sama instalka, co od producenta. Virus total w pestudiuo jednakowa pokazuje wynik 0 na 47 skanerów av. virustotal.com online pokazuje na pliku z DP Instalka ze strony producenta ma tak samo, czyli “Prawdopodobnie nieszkodliwe! Istnieją silne wskaźniki sugerujące, że ten plik jest bezpieczny w użyciu”. https://www.virustotal.com/pl/file/187a010b94bf855d21ef5d1669173cd500d8ed91a4d707bbc3dc36db98c1d3ec/analysis/

Trochę to dziwne, że w pestudio 47 av i online 49 skanerów av, nie ma nortona. Ale jest kasperski, clam i inne. Albo norton walczy z Tobą.

Zapodaj Tu linki do logów OTL, które wykonaj wg http://forum.dobreprogramy.pl/temat/402063-analiza-i-dezynfekcja-zestaw-narz%C4%99dzi-nieingerencyjnych/ bo nie wiadomo, czy to jakiś większy problem, czy jakaś nagonka i szkalowanie, skoro dokładnie zawartość instalki na DP pokrywa się z zawartością instalki u producenta.


(ahonen97) #3

Witam pewnie pobrał aplikację przez asystenta pobierania


(lordjahu) #4

 

Pobrałem na własne ryzyko aplikację jako zalogowany użytkownik oraz jako niezalogowany (jak pisał @ahonen97 ), zmian w systemie nie widzę. Po 2 godzinach spędzonych na rozkminie tegoż programu nie zauważyłem żadnych zmian w systemie plików czy przy pełnym skanowaniu systemu lub podanego folderu z programem.

 

Testowałem na Comodo Firewall + Microsoft Essencials / Avast / Norton Antywirus 2014 / Eset … żadnych zmian nie znalazłem tym bardziej żadnych wirusów. 

 

Ah zapomniałem - PS: A spróbuj ściągnąć ze strony producenta i zainstalować :slight_smile: