Uwaga na program DJ Music Mixer 5.2

Zawiodłem się dzisiaj na Dobreprogramy,pl ponieważ ufam ( ufałem ) tej stronie lecz teraz już nie.

Ściągnąłem program DJ Music Mixer 5.2 i przez cały czas odpieram ataki wirusa. Gdybym nie miał Nortona to bym nie miał już komputera bo zagrożenie jest wysokie.

Zatem odradzam wam ściągnięcie tego programu.

Powiedziałbym, że dziwne, co wypisujesz. Ale do rzeczy. Instalka z DP, to dokładnie ta sama instalka, co od producenta. Virus total w pestudiuo jednakowa pokazuje wynik 0 na 47 skanerów av. virustotal.com online pokazuje na pliku z DP Instalka ze strony producenta ma tak samo, czyli “Prawdopodobnie nieszkodliwe! Istnieją silne wskaźniki sugerujące, że ten plik jest bezpieczny w użyciu”. https://www.virustotal.com/pl/file/187a010b94bf855d21ef5d1669173cd500d8ed91a4d707bbc3dc36db98c1d3ec/analysis/

Trochę to dziwne, że w pestudio 47 av i online 49 skanerów av, nie ma nortona. Ale jest kasperski, clam i inne. Albo norton walczy z Tobą.

Zapodaj Tu linki do logów OTL, które wykonaj wg http://forum.dobreprogramy.pl/temat/402063-analiza-i-dezynfekcja-zestaw-narz%C4%99dzi-nieingerencyjnych/ bo nie wiadomo, czy to jakiś większy problem, czy jakaś nagonka i szkalowanie, skoro dokładnie zawartość instalki na DP pokrywa się z zawartością instalki u producenta.

Witam pewnie pobrał aplikację przez asystenta pobierania

 

Pobrałem na własne ryzyko aplikację jako zalogowany użytkownik oraz jako niezalogowany (jak pisał @ahonen97 ), zmian w systemie nie widzę. Po 2 godzinach spędzonych na rozkminie tegoż programu nie zauważyłem żadnych zmian w systemie plików czy przy pełnym skanowaniu systemu lub podanego folderu z programem.

 

Testowałem na Comodo Firewall + Microsoft Essencials / Avast / Norton Antywirus 2014 / Eset … żadnych zmian nie znalazłem tym bardziej żadnych wirusów. 

 

Ah zapomniałem - PS: A spróbuj ściągnąć ze strony producenta i zainstalować :slight_smile: