Uwaga odnośnie działu gry


(Misiek2misiek) #1

Proszę o zlikwidowanie wątku przyklejonego "Przyklejony: Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra pójdzie u mnie?" - pisze się tam prośby np. poszukując jakiejś gry, zle na odpowiedź trzeba czekać bardzo długo lub nie dostaje się jej wcale, gdyby mozna było zakładać oddzielne wątki o grze której się poszukuje to odpowiedź byłaby natychmiastowa, taki przyklejony wątek jest bez sensu - mało kto w takie wątki zagląda.


(sdar) #2

Jeśli pytania umieszczane w innych tematach będą usuwane i jedynym miejscem do złożenia takiego zapytania będzie własnie ten temat do ilość osób zaglądających będzie duża. Już do tej pory widać,m że temat ten rośnie regularnie.

Podobna sytuacja była z pytaniami o piosenki filmy czy reklamy oraz z poszukiwaczami tapet, stylu, ikon czy wygaszacy. Założenie TEGO oraz TEGO tematu znacznie ograniczyło śmiecenie na forum.

Tak więc sugeruję porzyzwyczaić się do tego rozwiązania :wink:


(Misiek2misiek) #3

na moje pytanie odnośnie gry wciąż nikt nie odpowiedział i chciałbym prosić o pozwolenie założenia osobnego wątku


(Monczkin) #4

Forum, to nie jest prywatna wyszukiwarka dla osób, które zamiast spytać googla czy forumowej szukajki walą z każdą... na forum - większość odpowiedzi na te pytania, są dostępne na google na starcie.


(Misiek2misiek) #5

że niby miałbym sprawdzić w wyszukiwarce czy jest gra której szukam ? jak niby jak nawet nie znam jej nazwy bo jej szukam


(Monczkin) #6

Zasady są jasne.

Wybacz, ale to nie wina tematu.


(Stachu86) #7

domyślam się że jesteś taki oburzony przez to:

tak

postaraj się trochę

C&C Generals

Command & Conquer: Tiberian Sun

Act of War: Direct Action

wszystko z :google: