Uwaga! oszustwo! chron swoje gg!

Lamerskich atakow na konta gg ciag dalszy. Tym razem nasze polskie male geniusze poslugują się taką informacją:

USUWAJA numery gg: http://gadugadu.tech.xorg.pl CZYTAC

Cytuję zawartosc strony:

I nizej:

Aktualny numer twojego konta:

Aktualne hasło twojego konta:

BRON CIE PANIE BOZE - nic nie uzupelniac, ani nie wysylac. Jest to specjalnie spreparowana kopia strony gadu-gadu o czym mozna się przekonac m.in klikając np. w ktoras z podstron serwisu - wszedzie bedzie NOT FOUND co tylko potwierdza to co piszę.

Podobnie hakerzy robią mirrory np stron bankowych i w ten sposob zdobywają numery kart kredytowych nieswiadomych userow.

Polak potrafi :roll: :roll: :roll:

Po co oni to robia :?

Dla funu ?? :?

:roll: :roll: :roll:

No właśnie po co się męczą ?? Przecież to tylko gg :wink:

Są to prawdopodobnie dzieci w wieku 11-13 lat, pryszczate oczywiscie, ktore chca cos komu udowodnic

Termo a nawet jeżeli tak jest (bo jest to prawdopodobne) myślisz że nie znajdą się naiwni co tego dokonają :mrgreen:

Złączono Posta : 10.02.2006 (Pią) 17:53

Chyba jedynie to że głupota ludzka i miłosierdzie boskie granic nie mają 8)

Ja jak tylko zobaczylem adres linka, to juz cos mi sie podejrzane zrobilo. A tresc"przemowienia" i bledy 404 w podstronach mnie tylko utwierdzily w przekonaniu :wink:

Jestem pewny, ze jezeli te dzieci (prawdopodobnie te same, co odpowiedzialne za “Karolinę”) powysylaja info jakims dziewczynom 12-16 lat to…hoho :slight_smile: Bedzie afera

a ja żałuję ludzi, którzy się na to nabierają…

ja zrobiłem kiedyś stronę XXXXXX z formularzem numer i hasło gg. Rzekomo to było gg na stronie www. Ale tak naprawdę to to wysyłało mi na maila numer i hasło. Po kilku minutach miałem naprawdę długą listę numerów i haseł…

po prostu ludzie są głupi.


As.

Dobrze wiedzieć, z kim ma się do czynienia :stuck_out_tongue: