Uwaga uwaga nowe wymagania gta 4

witam podano nowe wymagania systemowe gta 4 bo tamtte byly zanizone :- Procesor: Pentium 4 3.0 GHz lub podobny AMD

  • Karta graficzna: GF 7800 GT 128 MB lub lepsza

  • RAM: 1024 MB ddr2

  • HDD: 10 GB wolnego miejsca

wiec se pogram na moim P4 :smiley: :razz:

ja na swoim kompie nie mogę grac a ty chcesz na swoim? powodzenia.

BTW: wymagany minimum Core 2 Duo 1,8GHz oraz 2GB pamięci. 16 GB miejsca na dysku

makrela , co ty gadasz jakie tamte zaniżone te są zanżone makrela , sam je wymyślałeś

Przestań pisać głupoty i wyjdź z forum… nie jedna osoba z dużo lepszym sprzętem miała problem z tą grą

BTW: o co ci come w tym temacie? chwalisz sie ?

makrela ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie gadaj głupot.

te też są zaniżone na 1 gb ram … no hardkorowiec da rade ale normalny człowiek nie ale 10 GB HDD to chyba chodzi ci dodatkowo wolnego na C bo gra zajmuje 16 GB+windows live+ jakiś schit

Ja sie zastanawiam dlaczego Gta zawsze miała wymagania takie wysokie… Grafikę wszystkie dotychczasowe wersje miały żałosną, a wymagania duże.

chcecie pograć w super gry i nie patrzeć na wymagania? Zakupcie sobie Xbox-a 360 kupujecie grę i nie patrzycie na wymagania (nie to co piecyk) i pocinacie w grę :slight_smile:

tak tylko, że gra na xboxa kosztuje w granicach 200 zł, na piratach nie ma co bo jak wykryją to będzie lipa

sama konsola w granicach 1300 zł załóżmy ze kupisz 2 gry w miesiącu to masz 400 zł razy 12 miesięcy=4800 zł

wynika z tego, że co roku możesz sobie kupić komputer za prawie 5 tysięcy zł który udźwignie co sobie zażyczysz

a nowe gry na PC stoją 100+ zł czasem taniej jak trochę starsze

1300?? premium 850zł Arcade 640zł :slight_smile:

Teraz GTA 4 na X-a kupisz za 130 zł nawet nową na allegro :slight_smile:

Po co kupować nową? Na allegro jest pełno takich ofert, w których jest dużo taniej niż w sklepie, a stan jest prawie idealny.

Chyba zeszliście z tematu :wink:

Na Pentium 4 nie pograsz w GTA 4, bo nie ma SSE3, bo nie ma 2 rdzeni… i tak dalej, jak chcesz GTA na takim kompie to kup San and Andreas :wink: Na moim nie chce pójść powyżej 1200x1024 a szkoda :wink: