Uwaga, Wirusy!

W związku z tym, że coraz więcej moich znajomych musi formatować dysk, bo nie może sobie poradzić z usunięciem wirusa, co wcale nie jest taką łatwą sprawą bo sam Antywirus usuwa wirusa, ale nie szkody przez niego wyrządzone, dlatego chciałbym was ostrzec, abyście nie klikali na linki przesyłane za pomocą komunikatorów, wraz z wiadomością: “Cześć jestem …, mam … lat, chętnie Cię poznam, tu jest moje foto …”. Sam miałem okazje taką wiadomość dzisiaj otrzymać. Podobne wiadomości przychodzą w mailach, czasem nawet bardziej zróżnicowane, np: “Oto nowa wersja Skype” lub “Nowa gra on-line, spróbuj!” i załącznik lub “Raport antywirusowy, kliknij tutaj …”.

Poprostu bądźcie przezorni w odbieraniu wiadomości od nieznanych osób lub od tych którym nie ufacie do końca !!

ok przyjołem bez odbioru!! :stuck_out_tongue:

Ehh widać iż wiekszosć polskich internataów dalej jest naiwna i klika w linki od nie znajomych jak popadnie w nadzieji że zobaczycvie co??

blondi d :x … ę??

Ten wir na GG krązy już chyba od 3 tygodni,był nawet opisywany w dzienniku Internautów-ostrzeżenie aby nie klikać w niego… :shock:

Witam teraz dostałem takie coś na gg

9692311 21:12:19 


masz czas na nowa znajomosc?

mam na imie wiki, mam 20 lat

moje foto jest tutaj

****************************

i to chyba o to chodzi, nie wiem czy dobrze robie ale chiałem ostrzec, jak coś nie tak prosze zakryć link.

Kojot czytałem dziś twój temat i jak to dostałem pomyslałem o Tobie nie otwierałem, dzieki za ostrzeżenie.

A ja zaryzykowałem (nie polecam) i klikłem bo chciałem sprawdzić czy NOD32 sobie z tym poradzi, no i zero poroblemu ładne duże okieno wywaliło:

2ecll9bcfingrtj1m.jpg

PS. były takie 3 okienka czyli są 3 poważe wirusy hehe. Widać kasa na antywirusa nie poszła na marne.