Użycie narzędzia ComboFix a procesy Antywirusa avast 6.0

Mam Pewien Problem chciałbym użyć narzędzia ComboFix do tworzenia szczegółowych logów systemu oraz usuwania z komputera wszelakiego rodzaju szkodliwego oprogramowania .ale niestety używam Antywirusa avast Free antivirus 6.0.1289 i nie wiem jak całkowicie wyłączyć (dezaktywować ) procesy avasta 6.0 w menedrzeże zadań czyli procesy takie jak AvastUI.exe i AvastSvc.exe

a w opisie programu jest wyraźnie napisane ,Przed uruchomieniem ComboFix zaleca się zamknięcie uruchomionych programów - w tym oprogramowania antywirusowego. a ja niestety nie potrafię wyłączyć -dezaktywować procesów avasta 6.0 przed użyciem ComboFixa .więc proszę serdecznie o pomoc w tej sprawie użytkowników kturym udało się wyłączyć procesy avasta 6.0 przed użyciem ComboFixa

bo Oprogramowanie antywirusowe może błędnie traktować program jako wirusa. ComboFix

niewiem czy jest to możliwe czyli wyłączenie procesów avasta w menedrzerze zadań i czy jest na to jakiś skuteczny sposób aby przed użyciem ComboFixa procesy Antywirusa avast 6.0 skutecznie wyłączyć .więc serdecznie proszę o pomoc tych których użyli

ComboFix I dezaktywowali przed jego użyciem procesy antywirusa avast 6.0 .

Piszę poprawnie po polsku!

Nie używaj samowolnie Combofixa bo nieumiejętne użycie może zrobić więcej szkody niż pożytku.

Użyj programu OTL bezpieczenstwo-f16.html

bardzo bym hciał się nauczyć umiejętnego użycia ComboFixa tak aby nie narobić szkody w systemie .czy są na necie jakieś poradniki użycia narzędzia ComboFix jasno napisane i zrozumiale lub filmy instruktażowe użycia ComboFixa na youtube lub na całym internecie po polsku ???

mi chodzi także o całkowite wyłonczenie procesów Antywirusa avasta 6.0.1289 tych jego 2. bo niestety nie wiem i nie umiem ich wyłączyć przed użyciem ComboFix

To jest chyba najlepszy poradnik użycia ComboFix dostępny w j. polskim.

Ale przede wszystkim przeczytaj ze zrozumieniem ten tekst zawarty w poradniku:

Tam też znajdziesz link do Twoich problemów z Avastem.