Uzycie procesora 100%

Witajcie.

Mam pewien problem. Wczoraj przez Windows Update zainstalował się na moim komputerze (win7 64bit) Service Pack 1. Nagle po tym zabiegu mój komputer zwariował. Uzycie procesora wacha się pomiędzy 60 a 100%, natomiast użycie pamięci RAM stoi na 70%( wcześniej max dochodziło do 30%). Mój komputer to HP G7060eo. Program antywirusowy to AVG(nic nie wykrył). Bardzo mnie to zastanawia, ponieważ przed ta aktualizacja komputer chodził znacznie szybciej. Macie pomysły?

Dorzycam logi z OTL.

http://wklej.org/id/962715/

Skoro to przez aktualizacje to ja bym zrobił formata :stuck_out_tongue:

Rada warta Oscara :smiley: Pytam poważnie, poważnych ludzi.

Spróbuj przywracania systemu (jeśli są dostępne punkty) lub odinstaluj sp1.

Ctrl+Alt+delate menager zadań procesy i zobacz jaki proces tak obciąża procesor wyłącz go albo od instaluj program ewentualnie wyłącz w auto starcie ccleanerem

Tak właśnie działa Windows :smiley:

Dobra rada jest taka aby niczego nie ruszać, niczego nie aktualizować jak działa.

Nie warto słuchać speców od bezpieczeństwa bo tak to się kończy. Prawdopodobieństwo ataku do tego że się popsuje po aktualizacji jest 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 : 1

Możesz równie dobrze całkowicie zrezygnować z korzystania z komputera i wtedy żaden hakier Cię nie ruszy.

Wejdź w "Start / wpisz w wyszukiwarce Przywracanie Systemu (jak wpiszesz przywracanie to będziesz miał dostępne opcje do wybrania)/ uruchom tę opcję / potem wybierz datę ostatniego punktu kontrolnego (najwcześniejsza jest najlepsza ale pamiętaj wybierając to stracisz pliki które do tych czas posiadasz zaś przywrócą te pliki które miałeś akurat w dniu utworzenia punktu) klikasz dalej/kontynuuj potem komputer się zresetuje i będzie git ;).

Suma sumarum każdy z odpowiadających odradził Ci aktualizacji, po przywróceniu ostatniego puntu kontrolnego aktualizacji nie będzie i nie aktualizuj więcej systemu. Dotyczy to każdego systemu operacyjnego nie tylko Windows-a.

Najlepiej działa nieaktualizowany MacOS X, Windows z racji tego że jest najpopularniejszy brak aktualizacji stanowi najrealniejsze zagrożenie jednakże nawet jakby Cię mieli zaatakować to ja jednak bym wolał sprawny komputer, a to bym wpisał po prostu w koszta.

Kwestia jeszcze tego całego syfu który jest niestety konieczny pod Windows - Antywirus + Firewall jako osobne, komercyjne, duże kombajny…