Użycie procesora 100%

(Lammermoor) #1

Przy włączeniu kompa użycie procesora = 100%,najpierw muli KAV (choć wcześniej tak nie było),potem z reguły każdy proces,ktory(sorry, ale jeszcze na dodatek nie mogę napisać o z kreską) uruchomię.Teraz zawiesiła się Opera,nawet postu wysłać nie mogę(pisze juz trzeci raz).

Poza tym zastanawia mnie services.exe ,czy wyłączyć tę usługę?

Prosze spojrzeć na screeny,czekam na info co mam z tym zrobić bo aktualnie komputer nie nadaje się do niczego,ciągle skacze użycie procesora.

menederno9.th.jpg

procesyvy0.th.jpg

(Kasokolowski) #2

Ja bym cofnal system do daty sprzed zaistnialego prpblemu.

Jesli to nie pomaga to zwykle robie back-up istotnych plikow i robie re-boot.

Jesli dalej nie pomaga to wysylam komputer do naprawy

(Lammermoor) #3

Ja “nie wysyłam”, bo to najprostsze a dla mnie jest satysfakcją jak sama sobie poradzę z problemem,przynajmniej zawsze pozostaje dodatkowa wiedza,którą można komuś przekazać.

A tak na marginesie to nie mogę cofnąć systemu bo niedawno usunęłam punkty przywracania.Czekam na dalsze propozycje.

(Tomekvip22) #4

Nie jestem pewien na 100% ze u Ciebie tak jest, ale jest taki wirus services.exe

Tu masz opis

http://wirusy.antivirenkit.pl/pl/opis/B … 19.ac.html

Radze odwiedzić dział bezpieczeństwa i dać logi.

Życie powodzenia bo będzie Tobie potrzebne :wink:

(De Niro) #5

jak koledzy piszą ze może być wirus w systemie ale również dobrze mogło dojść do uszkodzenia pliku services.exe

(Lammermoor) #6

Dziękuję za odpowiedzi.Lokalizacja pliku jest taka jak podałam wyżej(więc to chyba nie był wirus),przeskanowałam go KIS i jest ok.Poczyściłam rejestr łącznie z komendą sfc /scannow i jakoś problem zniknął.