Użycie procesora 100%

Przy włączeniu kompa użycie procesora = 100%,najpierw muli KAV (choć wcześniej tak nie było),potem z reguły każdy proces,ktory(sorry, ale jeszcze na dodatek nie mogę napisać o z kreską) uruchomię.Teraz zawiesiła się Opera,nawet postu wysłać nie mogę(pisze juz trzeci raz).

Poza tym zastanawia mnie services.exe ,czy wyłączyć tę usługę?

Prosze spojrzeć na screeny,czekam na info co mam z tym zrobić bo aktualnie komputer nie nadaje się do niczego,ciągle skacze użycie procesora.

menederno9.th.jpg

procesyvy0.th.jpg

Ja bym cofnal system do daty sprzed zaistnialego prpblemu.

Jesli to nie pomaga to zwykle robie back-up istotnych plikow i robie re-boot.

Jesli dalej nie pomaga to wysylam komputer do naprawy

Ja “nie wysyłam”, bo to najprostsze a dla mnie jest satysfakcją jak sama sobie poradzę z problemem,przynajmniej zawsze pozostaje dodatkowa wiedza,którą można komuś przekazać.

A tak na marginesie to nie mogę cofnąć systemu bo niedawno usunęłam punkty przywracania.Czekam na dalsze propozycje.

Nie jestem pewien na 100% ze u Ciebie tak jest, ale jest taki wirus services.exe

Tu masz opis

http://wirusy.antivirenkit.pl/pl/opis/B … 19.ac.html

Radze odwiedzić dział bezpieczeństwa i dać logi.

Życie powodzenia bo będzie Tobie potrzebne :wink:

jak koledzy piszą ze może być wirus w systemie ale również dobrze mogło dojść do uszkodzenia pliku services.exe

Dziękuję za odpowiedzi.Lokalizacja pliku jest taka jak podałam wyżej(więc to chyba nie był wirus),przeskanowałam go KIS i jest ok.Poczyściłam rejestr łącznie z komendą sfc /scannow i jakoś problem zniknął.