Uzycie procesora/priorytet dla aplikacji dzialających w tle

witam

ostatnio grzebałem coś w rejestrze i zmieniłem jakiś parametr który odpowiada za to ze procesor skupia sie na aplikacjach działających w tyle albo na tych aktualnie aktywnych.

problem polega na tym ze jak słucham mp3 z j.rivera i przeglądam coś Mozillą muzyka przy wczytywaniu sie nowej strony (albo otwarciu jakiejś w zakładce) przycina sie :confused:

zmieniłem już parametr w: właściwości mojego komputera > zaawansowane > wydajność > ustawienia > zaawansowane i zaznaczyłem dla planowania pracy procesora > programy - tak samo jak dla użycia pamięci. niestety nie pomogło to nic. jedyne czym sie ratuje to ustawiam każdorazowo priorytet j.rivera w menadżerze zadań na wysoki

mój system to win mx rgb (jak normalny XP tylko trochę ztweakowany)

procesora i pamięci jest pod dostatkiem dla działania tych programów

problem nigdy wcześniej nie występował

pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc

to zmień klikając na mój komputer prawym guzikiem myuszki-wciskając właściwości-powinieneś tam znaleźć tę zakładkę wykorzystywania pamięci itp.zmień na domyślną 1wszą opcję a nie na programy działające w tle.

Prawym klawiszem klikasz na ikonie Mój Komputer / zakładka Zaawansowane / przycisk Ustawienia / zakładka Zaawansowane i tam Planowane Użycie Procesora - zaznaczasz Programy.

Przeczytajcie dokładnie. On już to zrobił.

cosik_ktosik , dokladnie :roll:

…ale jaja… i dopiero cosik_ktosik to zauważył =D>