Uzyskanie Domeny

Witajcie i jestem tutaj NOWA.

 

Potrzebuje pomocy Waszej.

Zgubiłam na mojej W7,Portal "Forummalujemy.pl

 

Przyszedł Error z błędem 1045 a potem 404 i brak indexu.Ja nie wiem co to znaczy,czyli wyleciał tenhttps://www.google.pl/search?client=firefox-b&q=+site:forummalujemy.pl+forummalujemy.pl&sa=X&ved=0ahUKEwjs9_nQuqzOAhXsE5oKHXs3CcMQrAMIJw&biw=1366&bih=634

 

Portal w Kosmos.Miło Was pozdrawiam Opolszczyzna.

Domena jeszcze jest, ale prowadzi miejsce na serwerze na którym nie ma pliku index.coś 

Zaloguj się na ftp i sprawdź. Ew sprawdź czy opłaciłaś serwer.

O boze,ja nie wiem od czego zacząć.Internet mam z Netii i wszystko funkcjonuje tylko to zrobiło Beee.

 

 

Czy ja mam się logować w DP bo nie rozumiem.Jestem stara Babka a młodego nie mam pod Ręką.

 

Pozdrawiam Ciebie z KOTEM…

Ehh, opacznie cię zrozumiałem. Jeśli to nie jest twoje forum (nie jesteś jego właścicielką) to nic z tym nie zrobisz - to jest problem jego administratora.

Ktoś  mi podpowiada że to jest wina Asystenta.Mam z DP. pobrać i nie będzie Cyrków.Swoją drogą ja jestem Rejestrowana od lat na Forummalujemy.Wszystko wyczyściła z Histori i poczekam na Wasze Komentarze dziękuję super.Popatrz na Kociary…w moim łóżku.Akryl.

2016-07-03 16.51.30.jpg

Jeśli ktoś ci takie coś pisze to użyj opcji zgłoś. Moderacja zajmie się takim żartownisiem. 

Co do tego forum - powinnaś zapytać administratora forum z którym masz problem - to ich problem a nie twój.

Witaj Moderatorze.jeteś wielki,ale ja nie mam adresu do administratora.Może Ty mi w czymś dopomożesz…

 

Fajnie u Was jest i poklikam w poradach.Efsul opolska.

W whois domain domena jest zarejestrowana w jednym z hostingów. Niestety pozostaje ci czekać aż administrator TAMTEGO forum rozwiąże problem.

Spojrzałam teraz i będę czekać.Bardzo dziękuję.Wstawiłam parę obrazków do Galerii.