Użytkownicy którzy zapomnieli o forum

Oj kurna przesadzacie, wcale to ja taki mądry nie jestem, daleko mi jeszcze do wiedzy chociażby JNJN. A przecież ja się tylko “specjalizuje” w hardwarze, gdzie w sofcie jest multum dobrych osób, które posiadają niezłą wiedzę,

masz może linka? :stuck_out_tongue:

Nie chce mi się szukać ale to było niedawno i temat dotyczył karty graficznej :wink: .

Założę się że pamiętasz ;]

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … =graficzna

o to chodzi? :slight_smile:

Może załóżcie nowy temat pt. Kącik wzajemnej adoracji?

nom o to chodzi :mrgreen:

Złączono Posta : 05.08.2006 (Sob) 13:07

Tak bardzo chcesz w nim uczestniczyć :stuck_out_tongue:

Nie ma takiej potrzeby, ponieważ istnieje on w większości tematów :wink:

Witam ponownie

Co mnie zraziło do tego forum ??

Ponieważ jak zacząłem pomagać i pochwaliłem wybór płyty Asrock 939Dual-Sata2 spotkałem się odrazu z bezpodstawną krytyką , nie potwierdzoną żadnymi faktami !!

McDracullo może masz jakąś wiedzę , ale na temat płyt Asrocka jest ona bardzo płytka . I skończ te insynuacje , bo zachowujesz się znowu/nadal jak dziecko . Poszukaj sobie głąbów u siebie w piaskownicy .

Czytając wypowiedzi wigrusa mogę odnieść wrażenie że facet ma sporą wiedzę i chętnie się z nią dzieli , natomiast , jak czytam posty McDracullo to niestety większość z tego to spam , lub jakieś chore stwierdzenia nie poparte żadnymi faktami .

Nie zwiedzałem innych działów ponieważ na pisanie np.“Jak odpalić antywira” poprostu niemam czasu i ochoty . Interesuje mnie głównie hardware i w tym temacie chętnie pomogę , ale jak mam się ścierać z niektórymi użytkownikami którzy mają swoje chore teorie i nic do nich nie dociera , bo wychodzą z założenia , że “ja wiem lepiej” , to odechciewa mi się pomagać i wolę pisać tam gdzie ludzie chętniej słuchają co mam do powiedzenia i dziękują za udzielone wsparcie .

Jak dla mnie McDracullo jest zwykłym użyszkodnikiem , którego podstawowym zadaniem jest nabijanie bezsensownych postów , a jego wiedzę najlepiej określa cytat jednej z jego wypowiedzi :

Pozdrawiam

Kencho tak ja mówiłem o Tobie :slight_smile:

Mówiłeś coś że ja spamuje ale to Ty kolejny temat zaśmiecasz. Coś do mnie masz? Zapraszam na PW. Dalsza dyskusja z Tobią będzie stratą czasu. Ty uważasz że jedyny kto ma racje jesteś Ty. Uwie ż ( :hahaha: - Twoje słowa :wink: ) mam troche stycznośc z komputerem.

użyszkodnik to Ty jesteś więc zalecam wyłaczyć kompuetr i poczytać słownik ortograficzny, potem savoir vivre, instukcje od sprzętu itp.

A to że się nie spotkałem z tym - hm… no okej. Moja wiedza nie jest tak wielka jak pana wszechwiedzącego.

Zapraszam na PW :mrgreen:

Złączono Posta : 05.08.2006 (Sob) 13:18

Ty wież lepiej :hahaha:

McDracullo > nie zmierzam z tobą dyskutować , jak widzę lubisz wyszukiwać literówki , więc popraw swoje :

Pozdrawiam

Kencho wyczerpały Ci się (denne bo denne) argumenty więc uznałeś że czas się ewakuować.

jako że jestm tu już dłuższy czas to mogę powiedzieć że wiele osód syponuje wielką widzą - zarówno McDracullo i wigrus nauczyli mnie podczas mojego pybytu tutaj wielu rzeczy. Także od innych userów mogłem zdobyć wiedzę i dalej poszeżam swoje horyzonty - dzięki wam :spoko:

Myszak ja także się do tego przyłączam… Zarejstrowałem się w tym roku, ale tematy z forum przeglądałem już znacznie wcześniej… Ciągle się uczę dzięki tematom tutaj… Dzięki takim ludziom jak Myszak , McDracullo , aju , areh , wigrus wiem znacznie więcej i jestem w stanie spróbować komuś pomóc. I kompletnie się z tobą nie zgadzam Kencho. Najlepszym dowodem na to, że jesteś w błędzie jest liczba użytkowników jacy dziennie odwiedzają to forum i ilość postów, które się tuatj pisze… Co do specjalistów z działu Hardware to dla mnie najwięszym jest JNJN , ale pozostali także bardzo pomagają…

No cóż . niewiem jak z wiedzą na temat innych zagadnień , ale na temat płyt Asrocka i nawet podstawowej znajomości konstrukcji płyty ( port AGP ) , wiedza McDracullo jest jak dla mnie bardzo słaba , a jego opinie wręcz żenujące.

Pozdrawiam

Problem w tym, że tak naprawdę poziom forum zależy od was samych, wiec wstyd panowie jak jest tak jak mówicie. :?

dlaczego MY ? ja jestem zadowolony - z tego co widzę to tutaj tylko Kencho ma jakieś problemy … :?

Dlatego mówiłem do osób które twierdza ze mamy niski poziom.

Aż mi się ciepło zrobilo :smiley:

Żadne z moich płyt głównych (a miałem ich kilkanaście i składalem kilka zestawów z AGP) nie miały żadnego zaczepu. Może sta ta wiedz. Twierdisz że masz dłużej konatkt z PCetami. Ok. Może w starszych wersjach byly takie rozwiązania.

To Kencho narzeka, a na PW nie ma odwagi sie odezwać tylko spamuje forum i zaśmieca kolejne tmaty mówiąc o tym jaki to ja beznadziejny.

Temat był poruszany tysiące razy w setkach miejsc w Internecie. Nie ma sposobu na określenie “kto powinien wylecieć”. Ktoś kto nie pisze? Ktoś kto się nie loguje? Jak długo? Ktoś kto nie kliknął w link rejestracyjny? Jak długo? (czas ważnośli odnośnika nie wygasa)

Z mojego punktu widzenia nie ma osób bezwartościowych. Jeśli ktoś już poświęcił kilka chwil na wypełnienie formularza rejestracyjnego, nie ma powodu by usuwać jego konto. Nie ma to też żadnych podstaw technicznych (niczego nie poprawi).