Użytkownicy którzy zapomnieli o forum

Zauważyłem ze około 10-Tyś użytkowników rejstrowało sie bardzo dawno (rok 2003) a nawed ani jednego posta nie napisali :?

Myśle ze powinno byc jakieś ograniczenie ze jeśli np w ciągu dwuch lat nie nie masz na swoim koncie ani jednego posta to konto powinno być usuwane bo nie potrzebnie zaśmieca servery, przecież te osoby pewnie już dawno zapomniały o tej stronie ale hasla do konta albo poprostu nowe pozakładały :slight_smile:

Może te osoby zarejestrowały się aby móc przeglądąć bez ograniczeń całe forum.

Notabene: Przydałby Ci się słownik języka polskiego

To, że nie piszą to nie znaczy ,że nie zaglądają.

Pomyśl przecież, że jeżeli naprawdę zaśmiecały by takie konta serwery to konta takie zostały usuniete :roll:

Jeżeli nie pamiętają hasła w jaki problem w tym, żeby skorzystać z opcji Zapomnaiłem hasło??

Jeżeli jest jakiś ważny powód żeby konto skasować to jak najbardziej można (a nawet trzeba) usunąć:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 931#275931

Zawsze mozna poprosić o zmianę hasła admina, po to żeby zaraz sobie zmienić na inne i nie tracić konta.

Dokładnie 8)

Zresztą to są chyba kompetencje Adminów więc nie ma sensu wchodzić im w paradę 8) .

chyba tylko dział śmietnik i nic wiecej :mrgreen:

zauważ, że tylko po zalogowaniu jest możliwość zobaczenia nowych postów od ostatniej wizyty. nie trzeba chodzić po działach i patrzeć na daty tematów…

Nie tylko wgląd do śmietnika ma zarejestrowana osoba. Ma się dostęp jeszcze do innych rzeczy np. listy użytkowników.

A tak woogle to nie widzę sensu kontynuoowania tego tematu i proponuję go zamknąć Moderatorom ;]

Moderatorzy zrobią z tym tematem co chcą.

Może i nie napisali ale ciągle mogą szukać pomocy na forum już w otwartych tematach.

Można powiedzieć iż 10 tys użytkowników umie posługiwać się szukajką co bardzo cieszy :lol:

Witam

Ja jestem takim Userem :wink:

Jeszcze wczoraj miałem zaledwi 3 posty na koncie , a kiedy się zarejestrowałem to widać :wink:

Zaglądałem tu tylko od czasu do czasu przeglądając “Na Luzie” , ostatnio zaglądnąłem również do “Hardware i Sterowniki” , ale ponieważ zostałem zaatakowany przez jakieś “dziecko neostrady” więc daję za wygraną i uciekam z tego forum ponownie .

Zawsze Krogulcowi powtarzałem że niema co tu zaglądać , bo pełno tu oszołomów i przemądrzałych “dzieci neostrady”, a dzisiejszo/wczorajsza wizyta jeszcze bardziej mnie w tym upewniła . Mógłbym w tym momencie jedynie stwierdzić "A nie mówiłem " :wink:

Miłym zaskoczeniem jest natomiast jest jak dla mnie postawa użytkownika “wigrus” który jest jedyną rozsądną osobą jaką spotkałem na tym forum i powinniście go jakoś wyróżnić za wkład w poprawianie poziomu merytorycznego forum oraz za dzielenie się fachową wiedzą .

Wracam więc na fora na których chętnie podzielę się moja wiedzą , bez potrzeby kłocenia się z osobami które nie mają pojęcia o czym piszą , a na to forum będe jedynie zaglądał , aby zaczerpnąć odrobinę pozytywnej energii z działu “Na Luzie” .

Pozdrawiam

Kencho o ile sam stwierdziłeś ze przeglądałes tylko i wyłącznie dwa działy “Na Luzie” i “Hardware i Sterowniki” więc jakim prawe okreslasz ze pełno tu oszołomów i “dzieci neostrady”, twój podpis świadczy o twoim poziomie, czytałem twoje posty i praktycznie w każdym podkreslasz, jakie to marne forum. Przeciez po zarejestrowaniu nie masz obowiązku odwiedziania, go więc po co to robisz, aby pisać na beznadziejnym forum, troszke chyba sam siebie nie rozumiesz.

to ja juz nic nie rozumiem

Mysle ze niepowinienes się unosic i oceniac ogolu po poszczegolnych forowiczach wszedzie sa ludzie i zapewne u ciebie, u których przerost jest ambicji nad możliwościami mysle nawet ze niektórych mogłeś taką wypowiedzią urazic i dostalo im się nieslusznie

Co by nie mówić, to Kencho ma rację. Choć do wigrusa powinno dodać się jeszcze parę osób.

cece nie przesadzaj - właśnie wysyp dzieci neo jest w na luzie. A wystarczy rzucić okiem na inne działy - chociażby z logami, linux, poczukuję to pokazuje jak wielu profesjonalistów jest na forum.

Nie przesadzam.

A chyba jednak tak.

Wszyscy wiemy jak wygląda sprawa działu na luzie: co chwilkę ktoś wymyśla jakieś nowe tematy.

Ale zwróćmy uwagę na dział techniczny: jest tam znaczna ilość użytkowników któzy jeśli tylko potrafią to próbują pomóc :slight_smile:

nie, nie, nie, tam jest grupa osób, która wie jak pomóc i to robi, ot takie małe sprostowanie :

akurat są więksi ode mnie, chociażby McDracullo , który ma większą wiedzę, niż ja.

Niech potwierdzeniem będzie ten topic:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … t=rocznica

Owszem są tematy w których wiemy jak pomóc, ale są i takie w którym próbujemy pomóc.

Przynajmniej ja to tak czasem widzę :slight_smile:

Polemizowałbym… :stuck_out_tongue:

AntyVira dostałęm faktycznie, ale wiedza forumowiczów jest dość duża (jest taki jeden co twierdzi że on jest najmądrzejszy, a reszta to głąby - nicka nie podam :P, zarejestrował się zresztą 3 lata temu a ma 20 postów, wszedl na forum zrobił zamieszanie i ju go nie widać).

wigrus Ty jesteś akurat bardzo doświadczonym i posiadającym dużą wiedze userem. Napewno nie mniejszą ode mnie :wink:

Ale się romantycznie zrobiło :lol:

Ale rzeczywiście muszę powiedzieć że wigrus mnie bardzo pozytywnie zaskoczył w jednym temacie gdy ja jak głupi nie popatrzyłem na jedną bardzo ważną rzecz :frowning:

No bo wigrus specjalista :wink: