"Użytkownik mógł paść ofiarą fałszowania oprogramowania"

W piątek 16-02 usuwałem niechciane programy w tym punkbuster. Od tego czasu pojawia mnie się informacja podczas logowania systemu o nielegalnym oprogramowaniu.

Mój komputer Toshiba satellite l40-14h model PSL48E-01E01NPL windows xp profesional.
Mam na płycie oryginalnego windowsa xp home edition, więc naprawa lub instalka starego windowsa nie działa. Nie mogę wykonać, bo podczas próby instalacji windows xp home edition instalator nie wykrywa dysków twardych. I jestem w kropce, bo nawet formata nie mogę zrobić.

No ale skoro masz pirata, to taka informacja jest jak najbardziej na miejscu.

Mam oryginalną wersję. W czwartek wszystko było ok.

Kilka miesięcy wcześniej nie mogłem włączyć laptopa. W ogóle nie reagował nawet po podłączeniu zasilacza. Poszedłem do serwisu i podejrzewam, że tam zainstalowali mi windowsa nowszego.

A nie możesz ponownie aktywować systemu?

W wersji xp proffesional nie ma takiej opcji, na win xp home edition, pamiętam, że mogłem aktywować.

Poza tym klucz oryginalny mam do xp HE, a nie do profesional. Chciałem sformatować dysk systemowy, żeby zainstalować starszą wersję windowsa, ale nie mogę, ponieważ instalator nie wykrywa dysków twardych i nie wiem co zrobić:(

A zainstalowany

Czyli jednak pirat.

1 polubienie

Hej nie pomagasz mi! Jak w takim razie zainstalować oryginał starszą wersję xp HE?? Skoro okazuje się, ze mam pirata nowszą wersję xp profesjonal? :slight_smile:

Zintegrować instalator Windowsa ze sterownikami do kontrolera SATA. Nie napisałeś też w jakiej wersji masz tego oryginalnego Windowsa (o SP mi chodzi). Jeżeli z SP1/2, może wystarczy skorzystać z płyty z SP3.

Instalator na płycie to xp home edition SP2. Ja mam zainstalowaną wersję windows xp profenional SP3.

Dziwisz się? Czytałeś regulamin forum?

To nie jest starsza wersja tylko niższa wersja.

Na tym forum tysiące razy było podawane jak postępować w takiej sytuacji, bo to bardzo popularny problem w przypadku głównie Win XP (Home i Prof)

Przepraszam z tego wszystkiego nie szukałem informacji na forum. Zbyt się zdenerwowałem problemem.

W Bios przestaw tryb kompatybilności kontrolera z AHCI na ATA lub ata compatybile czy podobnie się to zwie.