Uzytkownik windows przypisany przez pomyłkę do grupy użytkownicy

Witam, mam problem. Tworzyłem nowego użytkownika w Windows 10 po to aby udostępnić dla niego folder do skanowania sieciowego. Skorzystałem z NETPLWIZ i przez przypadek przypisałem użytkownika z grupy admin do użytkownik. Teraz pytanie jak to przywrócić / zmienić bo nie mogę nic zrobić na tym kompie.

Może w trybie zaawansowanej naprawy cmd startuje z uprawnieniami konta „SYSTEM”.

Opcjonalnie sprawdzić czy Razer załatał zmianę katalogu dla oprogramowania do „myszek” (w inny sposób wskazując katalog).

Opcjonalnie odblokować z poziomu bootowalnego systemu wbudowanego użytkownika „Administrator”.

Ale którego użytkownika? Tego nowego czy inne konto? Podejrzewam, tak jak krystian3w, że chodzi ci o inne konto.
Jeśli na co dzień pracujesz na koncie z uprawnieniami administratora i to konto wyrzuciłeś z grupy administratorzy, a na komputerze nie ma innych kont z takimi uprawnieniami, to nie jest łatwo.
Zwłaszcza, że wiele osób w ten sposób po prostu chce uzyskać uprawnienia administratora na maszynach, na których takich uprawnień nie powinni mieć.

Na WIN było konto z uprawnieniami ADMINA, pracując na nim stworzyłem nowe konto i przypisałem do grupy użytkownicy. Później chciałem zmienić hasło i przez pomyłkę przypisałem konto admina do grupy użytkownicy. W konsekwencji mam tylko użytkownika bez ADMINA. Nie mogę wejść teraz w NETPLWIZ itd.

Tak właśnie myślę czy może z tego konta użytkownika systemowego tego admina który przy instalce powstał. Tylko jak go teraz aktywować. Bo net user pokazuje, że jest ten user.

:thinking: może tak:

Dzięki!