Używacie Astona?

(Dede 12) #1

Witam wszystkich !

Chciałbym się zapytać czy używacie alternatywy dla Explorer-a - Astona ? Ja używam go już od dłuższego czasu :slight_smile: Podoba mi się w nim to ze jest duuuuży wybór skinów i można go konfigurować jak się chce i zżera mniej pamięci.

(Asterisk) #2

Przenoszę do Na Luzie, gdzie można sobie swobodnie podyskutować

(Przemoxmx) #3

Internet explorera czy Explorera tego od pulpitu? jak tego od pulpitu to zapodaj jakiegoś polskiego linka

(Asterisk) #4

No to prosze bardzo Aston 1.9.1

(fiesta) #5

Program do zmiany powłoki:

http://www.komputerswiat.pl/download/00 ... ndows.html

Download

(Dede 12) #6

Oczywiście alternatywy dla explorera "tego od pulpitu" :stuck_out_tongue:

http://themes.astonshell.com/page1.html?cat=0&show=50&sort=0 <--- tu jest sporo skinów 8)

asterisk sorry za kłopot z przeniesieniem 8)

(S E B A11) #7

Jak mam być szczery to nie chciałbym tego Astona używać :wink: Jakiś dziwny wygląd ma..taki BE :PPP Polecałbym alternatywe- styleXP, można coś zdziałać a nie to co tym :smiley: tu masz mój pulpit wszystko robione StyleXP, tylko kosmetyka robiona SnagItem a ten pasek z winampem na górze to tylko skóra do winampa a nie wygląd zmieniony przez styleXp- ale to tak na marginesie :wink: PozdrO

(Canaletto) #8

Używałem Astona przez 1 dzień.

Tfu...ten program jest do bani.

([alexsus]PL) #9

Jade na astonie jest poprostu gites i niewiem co w nim niepasuje tym co są na nie .. jest czysto schlodnie strasznie wiele tematów i pluginów. POLECAM

BTW: w topicu 'pokaż swój pulpit' jest masa moich screenów z astona :wink:

(Asterisk) #10

Tak to już jest - są gusty i guściki

????

(Blood King) #11

Ja używałem go przez kilka dni i stwierdziłem, że to nie dla mnie. Wole StyleXP i mojego kochanego Foton'a \:D/

(Dede 12) #12

Z tego co wiem to sytleXP kożysta osobno z pamięci(jeżeli się myle to mnie poprawcie). czyli masz Explorera +SytleXp a np. na moim kompie Duron 1000Mhz i 128Mb Ram to by się strasznie muliło :stuck_out_tongue: :smiley: a Aston zżera duzo mniej pamieci. Dla udowodnienia zrobiłem test :smiley: Na Astonie i na Explorer-ze były uruchomione te same aplikacje. A oto wykaz użytkowania pamięci: Aston 169612Kb a Explorer 203240Kb. Różnica dosyć znacząca :stuck_out_tongue:

A moim zdaniem Aston jest lepszy :smiley: :stuck_out_tongue: D jest też sporo wtyczek do Astona :smiley:

([alexsus]PL) #13

Schludnie? lepiej

:?::?: