Używacie Astona?

Witam wszystkich !

Chciałbym się zapytać czy używacie alternatywy dla Explorer-a - Astona ? Ja używam go już od dłuższego czasu :slight_smile: Podoba mi się w nim to ze jest duuuuży wybór skinów i można go konfigurować jak się chce i zżera mniej pamięci.

Przenoszę do Na Luzie, gdzie można sobie swobodnie podyskutować

Internet explorera czy Explorera tego od pulpitu? jak tego od pulpitu to zapodaj jakiegoś polskiego linka

No to prosze bardzo Aston 1.9.1

Program do zmiany powłoki:

http://www.komputerswiat.pl/download/00 … ndows.html

Download

Oczywiście alternatywy dla explorera “tego od pulpitu” :stuck_out_tongue:

http://themes.astonshell.com/page1.html?cat=0&show=50&sort=0 <— tu jest sporo skinów 8)

asterisk sorry za kłopot z przeniesieniem 8)

Jak mam być szczery to nie chciałbym tego Astona używać :wink: Jakiś dziwny wygląd ma…taki BE :PPP Polecałbym alternatywe- styleXP, można coś zdziałać a nie to co tym :smiley: tu masz mój pulpit wszystko robione StyleXP, tylko kosmetyka robiona SnagItem a ten pasek z winampem na górze to tylko skóra do winampa a nie wygląd zmieniony przez styleXp- ale to tak na marginesie :wink: PozdrO

Używałem Astona przez 1 dzień.

Tfu…ten program jest do bani.

Jade na astonie jest poprostu gites i niewiem co w nim niepasuje tym co są na nie … jest czysto schlodnie strasznie wiele tematów i pluginów. POLECAM

BTW: w topicu ‘pokaż swój pulpit’ jest masa moich screenów z astona :wink:

Tak to już jest - są gusty i guściki

???

Ja używałem go przez kilka dni i stwierdziłem, że to nie dla mnie. Wole StyleXP i mojego kochanego Foton’a :D/

Z tego co wiem to sytleXP kożysta osobno z pamięci(jeżeli się myle to mnie poprawcie). czyli masz Explorera +SytleXp a np. na moim kompie Duron 1000Mhz i 128Mb Ram to by się strasznie muliło :stuck_out_tongue: :smiley: a Aston zżera duzo mniej pamieci. Dla udowodnienia zrobiłem test :smiley: Na Astonie i na Explorer-ze były uruchomione te same aplikacje. A oto wykaz użytkowania pamięci: Aston 169612Kb a Explorer 203240Kb. Różnica dosyć znacząca :stuck_out_tongue:

A moim zdaniem Aston jest lepszy :smiley: :stuck_out_tongue: D jest też sporo wtyczek do Astona :smiley:

Schludnie? lepiej

:?::?: