Używana karta graficzna do 100 zł

Witam, poszukuje karty graficznej do oglądania filmów i sporadycznego grania w gry typu CS, Metin. Jaką byście mi polecili do ceny 100 - 130 zł, oczywiście używaną. Przy okazji może byście mi mogli doradzić monitor też używany do 280-300 zł, ważne aby był ~22 calowy oraz FullHD. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam :slight_smile:

 

Edit

Dałem w złym dziale, proszę o nie usuwanie tylko przeniesienie :slight_smile:

Do jakiej konfiguracji komputerowej? Szukaj radeona HD 4850/6670/5670/5770 może też dorwiesz.

HD 5750 może znajdziesz, a na pewno 5670 DDR5. Starszych kart nie warto brać ze względu na większe ryzyko wystąpienia problemów. 

Płyta główna ASRock G41M-VS3, procesor Intel E5400 i zasilacz 450W jakiejś gównianej firmy z czarnej listy. Jest to komp kolegi i wymiana zasilacza raczej nie wchodzi w gre.

A czemu nie wchodzi w grę? Zapytaj kolegę, czy w aucie też jeździ lub będzie jeździł z niskiej jakości silnikiem, grożącym wybuchem, mając możliwość zakupu nowego za niewielkie pieniądze.

To jest mniej więcej to samo co przy zasilaczu komputerowym.

Ja to wiem i on to wie, jednak na razie nie ma kasy aby inwestowac w zasilacz dodatkowo. Ogląda dużo filmów, chciałby wymienić monitor na 22 calowy ale w komputerze nie ma wyjścia cyfrowego, a co za sens podłączyć monitor FullHD do D-Suba