Używane pliki

Czasem jak chce usunąć lub zamienić jakiś plik to pisze że jest on używany i nie mogę go usunąć itp. Co zrobić,aby można mieć do niego dostęp itp.??

Drugie pytanie:jeśli wyskakuje mi błąd z pliku ntdll.dll,czy jego zamiana na starszą wersję załatwi problem?

prosiem - > http://www.soft32.com/download_8644.html

Jak jest to film czy muza a masz program p2p jest mozliwosc ze ktos od ciebie sciaga ten plik nie mo mozes go suunac

Tego to już nie możemy Ci powiedzieć…

Spróbuj, a się przekonasz.

tylko jak chce zamienić ten plik ntdll to pisze że jest używany przez system czy coś takiego

Podmieniaj w trybie awaryjnym.

mam pytania:jak włączyć tryb awaryjny i jak obsługiwać ten program copy lock?

1.Jeśli coś nie chce się usunąć rób to w trybie awaryjnym przy starcie kompa F8 lub po zabotowaniu z płyty CD z systemem i naprawa systemu R i konsola.

  1. Zabotuj kompa z płyty CD z systemem i naprawa systemu R i konsola.

Poczytaj

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Jesli chcesz usunąć plik to:

Add>>>Files to delete

Jeśli przenieść:

Add>>Files to replace

Jeśli zmienić nazwe:

Add>>>Files to rename

1.włączyłem tryb awaryjny i też nie chciał sie zamienić,znów pisze że jest używany przez system lub jakieś programy

2.a jeśli chce zamienić plik na ten sam tylko starszy to jak tym programem???

ntdll.dll to plik systemowy podmiane możesz zrobić tylko z konsoli wszystko opisane w podanym linku.

eeeee to nie bede sie bawił w takie rzeczy bo jeszcze mi system padnie, a czy tym programem nie da sie zamienić???

znów pytanie:jeśli wpisze w “uruchom” komende “help”(pokazuje wszystkie komendy) to okienko znika tak szybko że nie zdąże nic przeczytać,jak zrobić żeby sie tak szybko nie wyłączyło?

:smiley:

Bezpośrednio zamienić się nie da…

Musiałbyć przenieść, bądź usunąć, uruchomić ponownie komputer i dopiero wtedy mógłbyć wkleić “zdrowy” plik na miejsce tamtego.

Zostaje Ci tak jak mówi JN pomiana z konsoli.

Najpierw wpisz cmd wejdziesz w tryb dosowy i później wpisz help.

dzięki za radę,a z tym ntdll sie nie bawie,niestety przez ten plik jedna gra sie nie włącza,ale nieważne