Używanie Pendrive na porcie myszki

Witam, czy istnieje możliwośc używania pendrive na porcie myszki ? chciałe do tego użyć takiej przejściówki, mam starego laptopa do którego chciałem wrzucić kilka plikow, niestety nie mam kabla i nie mam w planach inwestowania w ten “złom” System jak się tam znajduje to Windows 98 Se, moj pendrve to kingston 4Gb proszę jeszcze o sterowniki bo nie moglem znaleść. Z góry dziękuje za odpowiedź

p.s jeżeli pomyliłem dzialy to przepraszam i proszę o przeniesienie :slight_smile:

mbeat , a jaki to pendrive konkretnie chodzi mi o model?

Zainstaluj sterowniki dla pamięci masowych USB od innego modelu Kingstona, na jakie trafisz - powinny działać równmież z Twoim.

Mam jednak wątpliwości, czy zadziała to również z koncentratorem USB.

Pozostaje Ci tylko sprawdzenie.

Ja bym uważał :wink: P/S 2 + koncentrator nie równa się chyba “czystemu” USB :stuck_out_tongue: może dojść do uszkodzenia pendrive’a

Lepiej kupić kontroler USB (PCI) :stuck_out_tongue:

Zostaje jeszcze wymyśleć jak taki kontroler podłączyć do laptopa…

kolega ma racje mój kolega uszkodził pen drivera i nie warto kombinować i nikomu nie polecam żeby zepsuł

kurcze, no to mam mały problem, bo nie mam jak do tego pc zrzucić kilka plików… a jak już pisałem nie chce dokładać do niego $$. laptop to thinkpad560 jest to naprawde stary model, myślałem żeby znieść go do tak zwanej “kanciapy” u mnie w bloku, to taka miejscówka gdzie siedzimy. Miałem nadzieje że wrzuce na niengo troche plikow aac+, z tego co pamietam ma irde ale jest problem tego typu ze na stacjonarce mam xp i jak proboje wrzucić coś przez irde to nie chce sie połaczyć. Jakies sugestie ?

sorry za orty.

Możesz wyjąć dysk ze starego komputera i podłączyć na do nowego. Skopiujesz wtedy wszystko, co Ci jest potrzebne.

tak, tylko ze to jest laptop… i niebardzo odpale tam dysk stata

wyjmujesz dysk z laptopa a nie ze stacjonarnego…

no to muszę zainwestować w niego, bo ja mam tylko wejscia sata na płycie głownej :)(jedno ata ale mam znim jakies problemy i nie chce działać )