Używanie procesora skacze do 100%

Witam. Mam problem, gdyż komputer ostatnio się spowolnił. Chodzi o to, że użycie procesora jest na 100%. Wina była antywirusów. Więc usunęłem antywirusa i było ok. Ale gdy włączam jakąś grę np : Counter-Strike 1.6 / Gothic I / II / Tibia / Metin2 to znowu skacze do 100% i po 5-10 minutach komputer się wyłącza i aby się ponownie włączył trzeba odłączyć zasilanie i listwe. Nie wiem czy to wina wirusów czy któraś z części mi padła. :oops:

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŻ / POMOC :wink:

================================================SKANY=============================================================================

Hijackthis : http://wklej.org/id/334265/

ComboFix : http://www.wklej.org/id/334262/

OTL : http://wklej.org/id/334279/

Proszę o sprawdzenie logów UP. Z góry dziękuję.

–Chyba to jest dobry dział ?–(Jestem nowy :d)

Hasbeenbanned , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

W logach nie widać żadnej infekcji.

jessi

Hmm. To co mogło się stać ? Tylko jak w coś rgam skacze do 100%, lecz jak przeglądam coś w internecie nic. I jak zainstaluję antyvirusa to będzie cały czas na 100% użycia procesora :[. Czy mam zrobić formata?

Trochę w to wątpię, ale sprawdzić nie zaszkodzi. Zobacz, czy pod obudową jest czysto. Posprawdzaj temperatury procesora (Core Temp) lub w BIOSie; podaj specyfikację swojego sprzętu.

Gdy otwieram program Core temp pisze coś takiego : This intel processor is not suppordet this program will not continue.

“podaj specyfikację swojego sprzętu” chodzi Ci o jaki mam sprzęt ? : NVIDIA GeForce 6200 , (I)ntel Celeron® CPU 2.66 , C-media AC97 , Audio Device , 1GB ram.

A i dodam, że raz próbowałem dać inny procesor, lecz mi nie poszedł i od tamtego czasu wolniej mi komputer chodzi.

Gry internetowe powinny działać bez problemu nawet na słabym sprzęcie. Podkręcałeś może kiedyś procesor?

Tak czy siak spróbuj(nigdy tego nie robiłem sam, ale inni to zalecają, więc raczej spokojnie):

"Wyciągnij bateryjkę z płyty głównej, poczekaj 10-15 minut i znowu włóż.

Za szkody nie odpowiadam, bo nie wiem co się stanie, ale chyba nic złego. Ja też będę musiał to wkrótce zrobić, bo mi procesor też szlak trafił. :slight_smile:

Dobra ale tylko powiec, która to ( jak ona wygląda) w takich sprawach jestem zielony :confused:

I ja też niestety. Musisz chyba poczekać na radę kogoś, kto się na tym zna.

W lapkach rużnie bywa morze być bateryjka zgrzana tak jak w komurce i nic niezrobisz serwis sie kłania jakbyś chcisł zresetować bios.

ciasteczka_babuni, jak widzisz kolega napisał “Wyciągnij bateryjkę z płyty głównej, poczekaj 10-15 minut i znowu włóż.”

Może wiesz jak ona wygląda ?

3ff1764339d3fc87.jpg

albo zetknij razem zworki cmos360.jpg

i polecam http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=5989

A tą bateryjke można tak po prostu wyjąć ?

Zobaczymy czy to pomoże

Dodane 18.05.2010 (Wt) 17:01

Nie, nie pomogło dalej skacze do 100% ( tylko przy grach ). Co możecie mi jeszcze doradzić ? Oprócz formata całego systemu ?

A jeżeli to jedyne wyjście to prosił bym was o jakąś strone z sterownikami do moje komputera bo mi się orginalna płyta windows zepsuła, a z sterownikami zapodziała :frowning: płytę będę miał od brata, lecz gorzej z sterownikami…

EDIT@

Może ktoś wie jak zrobić formata dysku C:/ ?

Ale takiego, który oczyszcza te pliki, które są zbędne dla systemu.Zostawia tylko to co miał na początku po zainstalowaniu systemu.

Proszę o szybką Odpowiedź, pomoc