Używany komputer do 800 zł

Szukam komputera stacjonarnego/laptopa do 800zł. Ma służyć głównie do lola, ale w tej cenie na pewno znajdę coś lepszego

Laptopa szanse małe - złom, używany to samo
Athlon 200- 200 zł
Płyta najtańsza 200
2x4 GB 2666+ 150
Buda 70 zł
SSD240/HDD 100 zł
Zasilacz, cokolwiek do 100 zł.

Z używanego w tej cenie dostaniesz może Quada /przy dobrych wiatrach zajechaną poleasingową i5 z dyskiem i być może zasilaczem do wymiany. Z kart? 750 z trudem lub równie awaryjne Radeony. Na Vedze 3 spokojnie z 70-80 fps wyciągniesz.

Marcin, ale Ty naiwny.
Kolego, kup starego poleasingowca z i5 2giej generacji za 500 zł i do tego gtx 960. Zagrasz we wszystkie nawet najnowsze gry na wysokich.

… a Pancia będzie kręcił w kołowrotku jak chomik i ładował Ci kartę W :wink:

Ja już nawet pomijam wyeksploatowanie tego sprzętu, awaryjność i potencjalnie dodatkowe koszty (np. dysk). Nie wiem tylko, jak moja naiwność mnie porażą, zamierzasz wepchnąć karte typu gtx 960 do budy z zasilaczem z przedziału 200-300W. Ta karta lekko 100 bierze, a w peaku potrafi pod 160 podejść. Mała więc szansa, że w cokolwiek on pogra - braknie prądu :wink:

Ogólnie panowie nie planuję składać. Tylko coś złożonego

Odpuść :wink:
Albo inaczej: pierwszy, “najlepszy” komputer za 799 do gier, to mam na biurku, gwarantuję Ci, żę jest to to samo co Athlon 200GE, ba nawet nieco słabsze, a o 5 lat starsze i bez możliwości jakiegokolwiek upgradu :wink: https://allegro.pl/listing?string=komputer%20do%20gier&bmatch=baseline-n-cl-eyesa-bp-ele-1-1-0619&price_to=800&order=pd

Alternatywnie kupisz takie cudo "Procesor: Intel Xeon L5420 - 4 rdzenie, taktowanie 2,5GHz, aż 12MB pamięci CACHE ! ! Karta graficzna: Nvidia bądź Radeon z 2GB pamięci VRAM - brak konkretnego modelu, wszystko zależy od dostawy (CZYTAJ: co uruchomiky uszkodzone w piekarniku żeby Ci upchnąć)

Jeżeli dopuszczasz możliwość samodzielnego składania, to idź do Panci i kombinujcie, jak nie chcesz składać i chcesz gotowca, to zobacz na Youtube jak chodzi Twój lol na vedze 3 i dopłacając 50-100 zł bierz podany set na AMD z Athlonem 200GE z montażem - masz gwarancje, że nie rozleci się ze starości przynajmniej :wink:

1 polubienie