Używany laptop do 1000 zł

Pewien sklep komputerowy zaproponował mi taki laptop za 1100 zł:

Chciałbym wiedzieć, czy za podobną cenę dostanę coś lepszego, może na allegro? tam aż roi się od teoretycznie lepszych ofert. Dla łatwiejszego szukania podaję link http://allegro.pl/laptopy-491?buyUsed=1&counters=1&order=p&p=20

To co Ci sklep zaproponował to śmiech na sali.

Zgadzam się z przedmówcą. Jeżeli kupować używkę, to tylko serie biznesową. Oprócz Della za ~1000 zł dostaniesz Lenovo T420 oraz HP 8460p.

Jak trafi w dobrym stanie T420 to będzie bardzo zadowolony :wink:

Witam, sklep sobie żartuje. 

Tym bardziej, może z czasem dokupić dysk SSD i na prawdę będzie miał super sprzęt do codziennego zastosowania. Ja mam 4 letniego laptopa z i5-2410m/ 8GB ram + talerzową 500 i nie widzę sensu kupna nowego laptopa, wszystko działa szybko i bez żadnych ścinek :wink:

Słuchaj, ja mam Dell’a D620 (Data wydania: 2006). Kupiłem go rok temu w pięknym stanie. Teraz chcę wymienić procesor (Na T7200), dołożyć SSD (32 GB), dołożyć RAM (zamkne się w 200-250zł) i też po prostu nie potrzebuje nic więcej. Nie gram w gry a żeby odpalić IDE nie potrzebuje i7’ki 3,7 kręconej do 4,0 i 16GB RAM. :).Może brakuje mi trochę USB 3.0 i obsługi Draft - N w karcie Wi-Fi ale to są szczegóły. Za pieniądze na nowego laptopa wolę pojechać na mazury. :slight_smile:

Pzdr.

Do codziennej pracy nie potrzeba monstrum. Ja w swoim planuję wymianę matrycy (ma w jednym miejscu białe poświaty) i baterię, do 500 zł spokojnie się zmieszczę i sprzęt jeszcze podziała kolejne lata, chociaż kusi mnie zakup czegoś 13 calowego i lekkiego bo niedługo planuję wyemigrować z kraju, noszenie 15" trochę ciąży na plecach.

U mnie matryca też spędza mi sen z powiek… mam “ciemną” plamę w jednym miejscu… ale spokojnie da się z tym żyć. :wink: