Używany telefon do 200zł

(klopas) #1

Witam!

Myślę nad telefonem, używany, sprawny, stan byle jaki... myślę nad modelami:

-6120cls - przekonuje s60v3 i to na jądrze symbiana w wersji 9.2 czyli nie taki muł jak n73 czy e65, nie tragiczny aparat, ogólnie ciekawy

-k800i - tylko dla aparatu w sumie bo ma naprawdę bardzo dobry... choć obawiam się że się bardzo szybko znudzi...

-N73 - niby symbian, niby 3,2MPx porównywalne z k800i ale jakoś tak nie przekonuje za bardzo :confused:

-P910i - chciałbym przetestować UIQ, myślę nad nim tylko dla systemu, nawet się nie zagłębiam w specyfikację :stuck_out_tongue:

-M3000 - od razu mówię że nie chce, miałem go, ta szybkość i ten dotyk nie jest dla mnie :stuck_out_tongue:

Ogólnie fajnie jakbym musiał wydać mniej niż 150zł ale te 200 to już naciągane maksimum więc nie podawać wyższych cen... i nie myślę o innych SE niż te co podałem... LG, Szajsungi i inne takie odpadają, chce telefon albo z dobrym aparatem (n73, k800i) albo do zabawy (p910i) choć w sumie 6120cls jest po środku... nie wiem co wybrać dlatego proszę o pomoc :wink:

Z góry dzięki

(system) #2

Witam.

Polecam Ci sony ericsson k800i - to nie prawda że szybko Ci się znudzi - tak jak wspomniałeś ma bardzo ale to bardzo dobry aparat , możesz zwiększyć jego pamięć do 2GB , możesz prowadzić video konferencje - jest to telefon 3G - możesz go używać jako bezprzewodowy modem i cieszyć się internetem :wink: Posiada:

Radio-RDS

Obsługa mp3

Formaty dźwięku

MP4 (AAC, AAC+, E-AAC+), M4A, 3GP, AMR, WAV, G-MIDI 1, Real 8

Polifonia- 72 głos.

Video dzwonki

Kompozytor

Gry

Java- MIDP 2.0 3D

Stoper

Alarm

Kalkulator

Przelicznik walut

Organizer

Kalendarz

Tryb pracy w samolocie

Zegarek

Głośnomówiący

Dyktafon

Wybieranie Głosowe

Myślę że za tą cenę jak dobrze poszukasz kupisz k800i w przyzwoitym stanie - moim zdaniem jest to bardzo dobry telefon przebijający dużo nowszych rozwiązań :slight_smile:

-- Dodane 31.12.2009 (Cz) 21:29 --

pod tym linkiem masz pełną specyfikację k800i

http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/k800i/

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku Życzę :slight_smile:

(klopas) #3

wiesz, nie zachęciłeś mnie w ogóle tym postem... znam doskonale parametry k800i jak i innych wymienionych telefonów (prócz p910i ale nawet mnei nie interesują :stuck_out_tongue: )

warto tracić system dla aparatu? w sumie przydałoby się jakby był trochę głośny (tak żeby był dobrze słyszalny w altance :P) no a do SE zawsze można wgrać sterowniki wypalające głośnik :smiley:

java jest nudna, nic nie ma na nią ciekawego, mówię o programach użytkowych, nie o gierkach czy jakiś niepotrzebnych rzeczach, dlatego się znudzi... tak jak były c902, ciekawy był przez 5minut do póki go nie opanowałem... z symbianem to co innego :stuck_out_tongue:

(dawidos) #4

6120 - trudno znaleźć dobrze działający do tej ceny.

k800 - sam sobie odpowiedziałeś.

n73 - w stosunku do 6120 - lepszy aparat, wolniejsza, bardziej podatna na zwiechy, karta tylko do 2 giba, większy wyswietlacz.

O p910 nic nie mogę powiedzieć, ale jakby była 6120 do tej ceny to brałbym bez zastanowienia :stuck_out_tongue: Ewentualnie n73.

(klopas) #5

obserwowałem kilka aukcji i dochodziły do 150-200 i nie były w tragicznym stanie :wink: