Vac Error CS:GO

Witam złożyłem wczoraj nowego pc dysk był czysty więc wgrałem na niego Windows’a na drugi dysk pobrałem csgo i wyświetlił mi się vac error sprawdzałem spójność plików działa ale tylko na jedno uruchomienie 

 

To co mi się wyświetla

 

‘’ Gra została uruchomiona w trybie nie zabezpieczonym spoza Steam lub z parametrem -insecure. Pliki gry nie zostaną zweryfikowane przez co połączenie z serwerami zabezpieczonymi przez VAC nie będzie możliwe. Jeśli chcesz grać na serwerach zabezpieczonych przez VAC, zweryfikuj parametry uruchamiania zrestartuj grę i spróbuj ponownie "

Ehhh - proste pytanie, prosta odpowiedź: gra oryginalna/uruchamiasz ją przez Steama?

W bibliotece steam PPM na grę > właściwości > ustaw opcje uruchamiania, tam ma być czysto.

Tak gra jest oryginalna uruchamiam  ją przez  Steama mam przegrane w niej 1900h na starym kompie.

Mam czysto, ponieważ komputer złożony 2-3 dni temu nawet nie zdążyłem gier zainstalować dopiero pobrałem Csa. Jak to miało by w czymś pomóc to cs zainstalowałem na Dysku ssd 120gb (czystym) a Steam na dysku ssd 64gb (tylko z systemem, sterownikami i z google chrome)

Od kiedy tam ma być czysto?

 

Nie masz czasem włączonych wraz z CS następujących aplikacji: CCleaner, Cheat Engine, IObit Start Menu 8, Process Hacker, DLL Injectors, Powershell?

Mogą powodować problemy.

 

Jeżeli nie, to wyłącz Steama i uruchom wierz poleceń z uprawnieniami administratora (w wyszukiwarce menu start wpisz cmd -> PPM -> Uruchom jako administrator).

Następnie wpisz w nim

C:\Program Files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe /repair

i naciśnij Enter. Naprawa może potrwać kilka minut.

Oczywiście jeżeli zainstalowałeś Stema w innym miejscu, to musisz odpowiednio zmienić ścieżkę.