Vampire - The Masquerade Bloodlines nie chce działać

(Mateuszstalmaski01) #1

Mam problem z grą Vampire - The Masquerade Bloodlines Otuż niechce mi odpalic ze skrótu ani folderó był bym wdzięczny za pomoc :smiley: Proszę o jak najszybszą odpowiedź

(Dimatheus) #2

IchigoPL , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Dimatheus) #3

Hej,

• Pojawia się jakiś komunikat?
  • Gra oryginalna?
    Pozdrawiam,

Dimatheus

(Mateuszstalmaski01) #4

NIe

Gierka ze sklepu nieodpala ze steam

(Dimatheus) #5

Hej,

Jak dla mnie reinstalacja.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Mateuszstalmaski01) #6

Probowałem i nie działa pathem też

(Jusko) #7

Hmm…weryfikacja plików lokalnych przechodzi bezproblemowo?

Całkiem niedawno odkurzyłem tytuł i przeszedłem bezproblemowo pod Windows 8 x64. Dograłem tylko najnowszą wersję nieoficjalnego patcha. Wszystko działało bez problemów. Niemniej to była wersja pudełkowa - nie ze Steam.

Ostatecznie zawsze możesz napisać też na forum gry w Steamie - jeśli ktokolwiek zetknął się z tym objawem to najprawdopodobniej odpowie szybciej. Parokrotnie miałem zaciachy ze Steamowymi grami i to była najszybsza metoda (czasem szybsza od innych forów czy wsparcia producenta).

(Mateuszstalmaski01) #8

źle zrozumiałęs nonsteam ta gierka jest :stuck_out_tongue: na urodziny dostałem

(Dimatheus) #9

Hej,

vs

To w końcu jak? Pirat?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Mateuszstalmaski01) #10

Ona jest w wersji pudełkowej nieprośiła o steam też mnie mogł kuzyn oszukać i dać mu pirata hmmm…mam dylemat

(Jusko) #11

Gra jest nieco leciwa i nie dostaniesz już wersji pudełkowej ze sklepu - jedyne co mogłeś dostać to używany oryginał, a z tym raczej nie ma problemu w ocenie co do legalności. Zakładam, że masz jednak ten oryginał, choć mam małe wątpliwości (po zwrocie, że gra jest “nonsteam”)…

Zainstaluj po pierwsze Nieoficjalny Patch w najnowszej dostępnej wersji (nie te patche od producenta, lecz fanowskie) - jest go sporo w sieci. Bez tego nawet nie warto gry ruszać (sporo bugów, z których ilości gra słynie). Po drugie - sprawdź uruchomienie z trybem kompatybilności. Osobiście działa na moich sprzętach, czyli 7 latku na Windows 7 x64 i laptopie z Windows 8 x64 bez problemów - instalacja, patch, granie. Sprzedawana jest też nadal na Steam, więc większych problemów z nią nie ma widocznie (choć oficjalnie gra jest z ery XP i nikt działania wyżej już nie gwarantuje).

Skoro nie gra nie rzuca komunikatami, nie uruchamia się i powyższe wskazówki nie pomogą - raczej więcej nie zdziałamy, bo bez komunikatów niczego się nie wywróży.

(Dimatheus) #12

Hej,

No chyba że przekopiowywane dodatkowo były jakieś pliki.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Mateuszstalmaski01) #13

Mam na kinguin tą gierke wieć sobie na dniach kupię dzięki za pomoc i pozdrawiam ps na kinguin taniej niż na steam.

Temat do zamknięcia