Vampire - The Masquerade Bloodlines nie chce działać

Mam problem z grą Vampire - The Masquerade Bloodlines Otuż niechce mi odpalic ze skrótu ani folderó był bym wdzięczny za pomoc :smiley: Proszę o jak najszybszą odpowiedź

IchigoPL , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Hej,

  • Pojawia się jakiś komunikat?
  • Gra oryginalna?
    Pozdrawiam,

Dimatheus

NIe

Gierka ze sklepu nieodpala ze steam

Hej,

Jak dla mnie reinstalacja.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Probowałem i nie działa pathem też

Hmm…weryfikacja plików lokalnych przechodzi bezproblemowo?

 

Całkiem niedawno odkurzyłem tytuł i przeszedłem bezproblemowo pod Windows 8 x64. Dograłem tylko najnowszą wersję nieoficjalnego patcha. Wszystko działało bez problemów. Niemniej to była wersja pudełkowa - nie ze Steam.

 

Ostatecznie zawsze możesz napisać też na forum gry w Steamie - jeśli ktokolwiek zetknął się z tym objawem to najprawdopodobniej odpowie szybciej. Parokrotnie miałem zaciachy ze Steamowymi grami i to była najszybsza metoda (czasem szybsza od innych forów czy wsparcia producenta).

źle zrozumiałęs nonsteam ta gierka jest :stuck_out_tongue: na urodziny dostałem

Hej,

vs

To w końcu jak? Pirat?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ona jest w wersji pudełkowej nieprośiła o steam też mnie mogł kuzyn oszukać i dać mu pirata hmmm…mam dylemat

Gra jest nieco leciwa i nie dostaniesz już wersji pudełkowej ze sklepu - jedyne co mogłeś dostać to używany oryginał, a z tym raczej nie ma problemu w ocenie co do legalności. Zakładam, że masz jednak ten oryginał, choć mam małe wątpliwości (po zwrocie, że gra jest “nonsteam”)…

 

Zainstaluj po pierwsze Nieoficjalny Patch w najnowszej dostępnej wersji (nie te patche od producenta, lecz fanowskie) - jest go sporo w sieci. Bez tego nawet nie warto gry ruszać (sporo bugów, z których ilości gra słynie). Po drugie - sprawdź uruchomienie z trybem kompatybilności. Osobiście działa na moich sprzętach, czyli 7 latku na Windows 7 x64 i laptopie z Windows 8 x64 bez problemów - instalacja, patch, granie. Sprzedawana jest też nadal na Steam, więc większych problemów z nią nie ma widocznie (choć oficjalnie gra jest z ery XP i nikt działania wyżej już nie gwarantuje).

 

Skoro nie gra nie rzuca komunikatami, nie uruchamia się i powyższe wskazówki nie pomogą - raczej więcej nie zdziałamy, bo bez komunikatów niczego się nie wywróży.

Hej,

No chyba że przekopiowywane dodatkowo były jakieś pliki.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Mam na kinguin tą gierke wieć sobie na dniach kupię dzięki za pomoc i pozdrawiam ps na kinguin taniej niż na steam.

Temat do zamknięcia