Vampire The Masquerade Bloodlines - Problem z instalacją

Witaj społeczności,

 

Ostatnio znalazłem w szafce zapomniany CD z VTNB UNCUT. Postanowiłem, że zainstaluję - tak dawno nie grałem. W trakcie instalacji napotykam jednak problem. W okienku z postępem widnieje napis “Removing Applications” i instalator zatrzymuje się w tym miejscu. Czekałem 10, 20, 30 minut, ale ani drgnie. Mój laptop: Windows 8, 8GB RAM, Inte CORE i7.

Próbowałeś tryb uruchamiać w trybie zgodności właściwości pliku zakładka zgodność.

Tak. W trybie zgodności Visty oraz XP, a także jako administrator. Mam nadzieję, że macie jeszcze jakieś pomysły.

Może to nie pomoże zbyt bardzo, ale czy płytki są w dobrym stanie? Jakiś czas temu przeszedłem grę i zainstalowałem bez problemów - na W8 x64. Nie było problemów z instalatorem etc. Wersja Steam z tego co wiem, śmiga też pod W8 (szczególnie z patchami).

Ewentualnie jeśli już gra byłaby niekompatybilna, to raczej sama aplikacja, a nie jej instalator. Zamiennie jak masz dostęp do komputera ze starszym Windows / albo tym samym, to sprawdź tam, czy są podobne objawy. Pozwoli to sprawdzić czy problem jest tylko u Ciebie, czy to jednak coś większego. Jeśli się zainstaluje na innej maszynie, przenieś pliki z grą do Ciebie i tyle, graj :wink:

Płyta jest orginalna i bez skazy. Kiedyś już instalowałem te grę. Na innym komputerze (starszym) i nie było problemu.