VC++ 2010 Instlacja SDL

Witam,

zrobiłem wszystko wg. poradnika http://lazyfoo.net/SDL_tutorials/lesson01/windows/msvsnet2010e/index.php, ale przy kompilacji dostaje błąd:

1>------ Build started: Project: Prog1, Configuration: Release Win32 ------

1> main.cpp

1> SDL.lib

1>c1xx : fatal error C1083: Cannot open source file: 'SDL.lib': No such file or directory

1> SDLmain.lib

1>c1xx : fatal error C1083: Cannot open source file: 'SDLmain.lib': No such file or directory

========== Build: 0 succeeded, 1 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========

Męczę się z tym już drugi dzień i na razie nic nie chce kompilować.

Jakieś porady?

no wiesz, hmmm… niech ja się zastanowie… pomyślmy…

wskazówka nr1

1> SDL.lib

1>c1xx : fatal error C1083: Cannot open source file: 'SDL.lib': No such file or directory

wskazówka nr2

1> SDLmain.lib

1>c1xx : fatal error C1083: Cannot open source file: 'SDLmain.lib': No such file or directory

a zwłaszcza to:

Cannot open source file: ‘SDL.lib’: No such file or directory

przy tym drugim też coś takiego jest:

Cannot open source file: ‘SDLmain.lib’: No such file or directory

Z tego co mi jest wiadome i co mi wszechświat podpowiedział to oznacza że NIE MA TAKEIGO PLIKU ANI KATALOGU (to tak z tłumaczenia z ang na pl). Więc zainstaluj libSDL i miej to z głowy (zainstaluj także nagłówki dev).

mam nadzieje że pomogłem :F

Przecież na początku napisałem, że zainstalowałem to zgodnie z tym poradnikiem i nie działa. Wiem co to oznacza po angielsku. ale i tak mi nie wykrywa tych bibliotek pomimo, że je skopiowałem i podałem do nich ścieżkę.

a instalowałeś libSDL-runtime i libSDL-devel ? jeśli nie to je zainstaluj*

*podaje takie luźne myśli bo nie siedze na Windowsie i u mnie, tzn na linuxie takie biblioteki się “instaluje”

Problem rozwiązany poprzez reinstalacje VC++.