VC++/C# .NET webBrowser- blokowanie otwierania nowego okna

Problem jak w temacie - tj. mam kontrolkę webBrowser i chcę zablokować otwieranie nowego okna przeglądarki (zamiast nowego okna strona wczytywać się będzie do kontrolki). Na razie stosuję kod:

private: System::Void webBrowser1_NewWindow(System::Object^ sender, System::ComponentModel::CancelEventArgs^ e) {				

			 e->Cancel = true;

					 HtmlElement ^link = webBrowser1->Document->ActiveElement;

			String ^url = link->GetAttribute("href");

			webBrowser1->Navigate(url);

		 }

Problem polega na tym, że jeżeli użytkownik kliknie na link w np. menu stworzonym w javascripcie to do kontrolki wczytywana jest pusta strona (problem w tym że zmienna url przybiera wartość GetAttribute(“href”), którego w tym js-owym menu nie ma). Problem mam w VC++ 2008 na platformie .NET jednak jeśli ktoś znajdzie rozwiązanie w C# to również prosiłbym o odpowiedź bo przetłumaczenie kodu nie powinno być problemem.

Pozdrawiam i z góry dziękuję

W C++ Builderze w Delphi oraz w Javie, ja korzystałem z NewWindow2 do którego przekazywany również ppDisp typu IDispatch a z tego ppDisp da się wyciągnąć URL niezależnie od tego jak to jest zrobione na stronie.

Dzięki za pomoc. Niestety używam kontrolki typu .Net Component (nie COM Component), a tam chyba nie ma możliwości wykorzystania eventu newwindow2 (przynajmniej nie ma go na liście w menu “events” w opcjach kontrolki)…