Vcruntime140.dll

Witam
Cały czas wyskakuje mi błąd Nie znaleziono pliku VCRUNTIME140.dll. Próbowałem juz chyba wszystkich poradników na internecie i nic nie działa.

Wyszukaj w systemie, czy masz VCRUNTIME140.dll. Jeśli masz, to wychodzi na to, że jakież czyszczenie rejestru skasowało ścieżkę dostępu dla aplikacji, albo odinstalowanie dokładne jakiejś aplikacji usunęło ten klucz rejestru.
Jeśli jest w systemie w sterownikach, czy cache dll - skopiuj i wklej do folderu programu, który wyrzuca błędy.
Rozwiązaniem bywa pobranie tego DLL z internetu i wklejenie do folderu programu.
Jeśli nie masz, to zainstaluj visual C++ 2019, albo 2017 gdy to XP.
Zresztą, podaj, jaki masz system. To ważne dla porad, gdy masz uwalone coś w systemie.
32 bit https://www.dll4free.com/vcruntime140.dll.html#
64.bit https://www.dll4free.com/vcruntime140.dll.html#
Podaj jaki directx masz zainstalowany.

Mam Windows 7 64bit
i directx 11

To doinstaluj mu directx 9.29 redist https://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Program,Windows,12667.html
Pobierz do jakiegoś utworzonego folderu, w tym folderze wypakuj i znajdź plik DXSETUP.exe - uruchom. Instalator zsynchronizuje wszystkie dll obrazu i dźwięku. Po robocie zrob restart i isuń cały ten utworzony folder z pobranym i wypakowanym directxem. DLL będą załadowane w systemie dodatkowo, czyli nadal będziesz miał directx 11 - a do tego gry powinny ruszać.

A jakby nie ruszało, to pobierz dependency walker - dodaj plik exe programu/gry i pokaże, jakich jeszcze bibliotek w systemie brak. http://www.dependencywalker.com/

Zrobiłem to z directem Teraz wyskakuje
Aplikacja nie zostałą właściwie uruchomiona (0x000007b). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikacje.

To poczytaj dokładnie: https://forum.pclab.pl/topic/1008612-Poradnik-Jak-naprawić-błąd-0xc000007b/

Musisz zainstalować aktualizację redystrybucyjną Microsoft Visual C ++ 2015 3 RC z linku podanego w odpowiedzi jako odpowiedź na ten wątek, pobieranie wersji 32-bitowej i instalacja biblioteki łącza danych będzie najprawdopodobniej potrzebne, nawet Jeśli jednak używasz systemu 64-bitowego, jeśli aplikacja, która wymaga uruchomienia pliku, została opracowana tylko dla 64-bitowego systemu operacyjnego, będziesz potrzebować wersji 64-bitowej. Obie wersje można zainstalować w systemie 64-bitowym, ponieważ system 64-bitowy będzie uruchamiał zarówno aplikacje, jak i programy 32-bitowe i 64-bitowe.

Oto link ponownie dla Twojej wygody. VCRUNTIME140.DLL