VDM - Łączenie filmów ! Maly problemik :(

A więc tak zaraz pewnie dostane ochrzan za to że nie używam opcji “SZUKAJ”, ale wypraszam sobie używam i znalazłem to:

A więc teraz tak zrobiłem wszystko według tego co inni tam mówili, i wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że po 1/4 procesu mówi mi że braknie mu miejsca na dysku. No nic na początku na serio myślałem, że nie ma ale potem powtórzyłem operacje na innej partycji i znowu to samo. Okazało się, że po 5 minutach łączeniu film ma 20 GB. Konkretnie to chciałem połączyć dwie płyty filmu xXx. Oto ich dane techniczne:

CD1

Plik : 709 MB (709 MB), czas 1:02:29, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 72 %

Video : 595 MB, 1332 Kbps , 23.976 fps, rozdz. 704*288 (), XVID = XVID Mpeg-4, Obsługiwane

Audio : 114 MB, 256 Kbps, 48000 Hz, 5 kanał(y), 0x2000 = AC3 DVM, Obsługiwane

CD2

Plik : 706 MB (706 MB), czas 0:56:31, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 75 %

Video : 602 MB, 1491 Kbps , 23.976 fps, rozdz. 704*288 (), XVID = XVID Mpeg-4, Obsługiwane

Audio : 103 MB, 256 Kbps, 48000 Hz, 5 kanał(y), 0x2000 = AC3 DVM, Obsługiwane

(Żeby szybciej poszło mądrzejszym ode mnie to podkreślę różnicę między danymi obu płyt które mogą według mnie mieć wpływ na ten błąd)

Szukałem tez gdzie indziej i znalazłem to:

Robie wszystko jeszcze raz od nowa i w pewnym momencie okazuje się, że w moim VDM - odzie nie ma zakładki “AUDIO” ale jest “STRUMIENIE”, w której z koleji nie opcji Audio/Direct stream copy, myślę sobie huk z nią robie dalej i to samo po 5 minutach pokazuje się komunikat w stylu “Not enought place on disc” .

Proszę o szybką pomoc, myślę że dobrze opisałem problem.

PS. Patrzyłem też, czy dźwięk nie jest zakodowany metodą VBR, ale przykro mi wykluczyłem i to dźwięk wgrany był w AC3.

PS2. Z góry thx za pomoc.

Złączono Posta : 12.03.2007 (Pon) 17:31

Żeby nie było ściągnąłem inną wersje z zakładką AUDIO i nic to nie dało jest tak samo :frowning:

prawdopodobnie trafiłeś w sedno, wskazując na różnicę bitrate jako zródło problemu, vd po prostu rozkompresowuje film i stąd te wymiary,

spróbuj programu stąd, można go próbować przez 7 dni

http://www.doeasier.org/joiner/

Chyba miałem złą instalkę, tą co ściągnąłem wcześniej była OK tylko łączenie pliku zaczęło się od 1500 MB i zaczęło maleć :slight_smile: a ja tego nie zauważyłem :slight_smile: