Vectra internet z telefonem

Witajcie ;] Ja mam znowu dylemat :stuck_out_tongue_winking_eye: Zastanawiam się nad wyborem internetu z telefonem od Vectry…

Internet 8mb a w nocy 16mb

Cena : to 70 zł +10 zł =80 zł

Tylko pytanie… Miał ktoś może takowy internet ? A może o nim coś słyszał ?

Ja jestem z ostrowca i mam internet od vectry 8mb/s i powiem że szybki to on jest :smiley: ale z tym 16mb/s w nocy to ściema jest… :evil: pozdrawiam

aha… czekam na dalsze wypowiedzi…

Słyszałem o problemach w dostarczeniu tych 8 mb poprzez Vectrę. Wszystko zależy od miasta. Jeżeli operator jest już długo w twoim mieście i ma pozycje wiodącą to pewnie uda się osiągnąć tą prędkość, jeżeli wszedł niedawno i dopiero rozbudowuje swoją infrastrukturę na początku mogą być małe problemy.

Pozdrawiam

Jestem z radomia.Mam internet 8mb z telefonem.Niestety te 8mb to tylko na papierze.W tej chwili powinienem mieć taryfę nocną a mam:

669098377.png

Telefon też pozostawia wiele do życzenia.Potrafi kilka razy dziennie tracić połączenie,muszę wtedy resetować modem.

Nie pozostaje nic innego jak popytać użytkowników z Legnicy, najlepiej z Twojego bloku, bo infrastruktura może być nawet różna w różnych blokach.

Vectra to jest TV kablowa. Sam sobie odpowiedz, wykorzystując tą wiedzę.

Kablówki zazwyczaj dają modemy z wyjściem na RJ-45 (USB też powinno być). Ale jak jest w Vectrze, nie wiem.

1.z bloku odpada… sami starsi ludzie ;]

2.a z tym połaczeniem to nie rozumiem ;p możesz mi wytłumaczyć na czym polega to ? z kąd sie zaczyna i dokąd idzie ?

Zwracam honor.Po podłączeniu przez kartę sieciową jest:

669446557.png

RJ-45 to jest typ złącza stosowany w sieciach komputrowych w standardzie Ethernet. Możesz to podłączyć do karty sieciowej w komputerze albo do routera. USB - standardowe złącze, to samo do którego podłączasz np. pendrive albo niektóre myszki. Wyższa jakość jest z reguły na RJ-45.