Vectra internet

Chciałbym założyć w domu internet. Zastanawiam się nad internetem w sieci kablowej VECTRA (256 MB) - moje miejsce zamieszkania to Ostróda woj. warmińsko-mazurskie.

Co powiecie o tej sieci, czy macie jakieś doświadczenia korzystając z VECTRY?

http://www.vectra.pl/ :slight_smile:

solidna firma, siedziba w Gdyni itd:)

Stronę Vectry już odwiedziłem, ale chodzi mi o jakość sieci.

Czy można spokojnie ściągać pliki z netu, czy nie ma zacięć (np. brak połączenia, bo sieć jest przeciążona)? Ogólne opinie o internecie w tej sieci, a nie o Vectrze.

to zalezy też od tego http://www.vectra.pl/index.php?a=uslugi … &c=pakiety :wink:

Mam necik od vectry i powiem Ci tak: jak wyłączą sygnał bo jest jakaś awaria to możesz niemieć go od 1 godz. do 3 ale to zależy od miasta i dzielnicy, ja mieszkam we wrocku w sródmieściu i czasem jest tak przez jakiś okres że 2 razy w tygodniu są awarie, ale reguły nie ma. plusem jest to że nie ma ograniczeń co do ssania, mam prędkość 512 kbit/s ale jak sprawdzam na dsl.cz to pokazuje mi tak: http://www.wrzuta.pl/obraz/mTWSPZCSaI/necik

Musisz popytać u siebie w okolicy ludzi którzy mają vectrę o jakość sygnału i częstotliwoćś awari, dowiedz się też jak jest z dodzwonieniem się do regionalnego BOK, bo we wrocławiu dodzwonienie się do nich graniczy z cudem, szybciej dodzwaniam się do gdyni.

Złączono Posta : 12.01.2007 (Pią) 23:33

zapomniałem dodać, że może bardziej Ci się opłacać wziąć 3 usługi czyli TV + net + telefon lub HBO. Ja mam TV + HBO + net 512 i płacę za to wszystko 95.90 zł przy umowie na rok. Net wychodzi mi za 26 zł.

Miałem kiedys neta od Vectry i powiem szczerze nie mam dobrych wspomnień.

powiem tyle osobiście nie mam vectry ale koledzy którzy mają są zadowoleni z tego a i cena konkretna jak ktoś tu pisze warto brać 3 uslugi

:wink: :wink:

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.