Vedia c6 czy Pentagram Eon Slide-R ? co wybrać?

Zamierzam zakupić odtwarzacz mp4. Szukając i patrząc zaciekawiły mnie 2: Vedia C6 oraz Pentagram Pentagram Eon Slide-R. Eon Slide-R posiada ekran AMOLED a C6 zaś LCD, pamięć C6 da się poszerzyć za pomocą kart pamięci micro SDHC a pentagrama już nie… Obsługują te same formaty muzyczne jak i filmów. Podobno przyciski w tym pentagramie sa lepsze niż te niż w tym mp4 od Vedii. Który z nich polecacie ? Czy może jest coś lepszego w tym przedziale cenowym(mowa o modelach 8 gb). A i z ciekawości Eon Slide-R posiada emulator gier nes, gb, gbc oraz sms C6 też go ma ?

Pentagram Eon Cineo (ma karty)

Meizu m6 ( nie ma kart)

zdecydowanie meizu będzie miał najczystszy dźwięk ale ustępuje wyświetlaczem;]

wybór należy do Ciebie

Kiedyś jakiegoś Pentagrama oglądałem i był fajny ale nie pamiętam który w każdym razie upgrate firmware dodał sporo opcji i naprawił usterkę u kolegi czyli mogę polecić Pentagrama.

No raczej chodzi mi o wypowiedź osoby która korzystała z któregoś z wymienionych odtwarzaczy… Który ma czystszy dźwięk albo lepiej się ogląda filmy to że “kolega miał” nie wiele mi mówi…

raczej takiej nie znajdziesz polecam pentagram

Posiadmam pentagram eon slide-r 2gb i powiem tak. Filmy wyglądają i brzmią świetnie, a muzyka dzięki microsoft play fx brzmi niesamowicie. Polecam pentarama jako jego urzytkownik.