Ventrilo pod win7


(Inaro 95) #1

Cześć, szukam darmowego programu głosowanego Ventrilo pod windows 7 ultimate 64-bit. Z góry dzięki :slight_smile:


(Pharun) #2

http://www.ventrilo.com/download.php

Ściągasz Client Program dla Win 7 i działa. Jest darmowy.


(Inaro 95) #3

Dobra zainstalowałem i wpisałem wszystkie dane lecz w oknie tam gdzie powinny pokazać się loginy i nazwy pokojów, jest tylko napis "MSG: Contracting server." i tyle. Mam Windows 7 Ultimate 64-bit


(Pharun) #4

Są problemy z połączeniem z serwerem. Jeżeli masz odblokowany Ventrillo na firewallu to w takim wypadku dowiedz się czy serwer z którego korzystasz jest dedykowany czy stawiany przez kogoś na swoim kompie.


(Inaro 95) #5

Mam antywirusa nortona, możliwe że jest zablokowany portl VT, jak go odblokować?


(Freeq52) #6

Musisz ściągnąć wersję 2.1.4 - http://ventrilo-client.softonic.pl/wers ... rilo-2.1.4

Do tego, jeśli posiadasz Win7, zainstaluj to: http://hby.hu/NoVentriLagg.rar bo pod tym system będziesz miał lagi. Wypakowujesz, uruchamiasz przed włączeniem Ventrilo.


(Inaro 95) #7

Zrobiłem tak jak kazałeś i nadal jest błąd lecz inny http://iv.pl/images/79624037883829471656.png


(Drobok) #8

Może mały offtop, ale ja pod w7 na vt żadnych lagów nie miałem.


(Pharun) #9

Twój login i hasło nie są rozpoznawane przez serwer. Jeżeli Ktoś kogo znasz jest hostem serwera to niech Ci sprawdzi lub założy nowe konto. Jeżeli dostałeś namiary na serwer od kogoś znajomego a admin tego serwera a tym nie wie i nie założył Ci konta to musisz się kontaktować z adminem. Jeżeli nie jest to serwer dedykowany tylko ktoś go sam sobie stawia w domu na swoim kompie to serwer będzie działał tylko wtedy jak ta osoba będzie mieć włączonego kompa i aktywny program serwerowy do Venta.